Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı Eğitimi
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı Eğitimi
Metraj-Keşif ve İhale Dosyası Hazırlama Eğitimi
“Mimari Akustik Rapor ve Projesi Neden Gereklidir?” Semineri
D-1 TEMEL BİNA AKUSTİĞİ EĞİTİMİ
Afet Bilinci ve Temel İlk Yardım Eğitimi
D-1 TEMEL BİNA AKUSTİĞİ EĞİTİMİ
5-8 ARALIK 2019 BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı Eğitimi
D-1 TEMEL BİNA AKUSTİĞİ EĞİTİMİ KAYITLARIMIZ BAŞLADI
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı Eğitimi
Enerji Kimlik Belgesi Eğitimleri (EKB) Çevrim İçi Eğitimleri Başlıyor
“Çalışma Yaşamında Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele” Eğitimi
Bilirkişilik Eğitimi
Ücretli Çalışan ve İşsiz Mimarlar için Sertifikalı Ücretsiz Eğitimler
Keşif, Metraj ve İhale Dosyası Hazırlama Eğitimi IV
Keşif, Metraj ve İhale Dosyası Hazırlama Eğitimi III
Keşif, Metraj ve İhale Dosyası Hazırlama Eğitimi II
Keşif-Metraj İhale Dosyası Hazırlama Teknikleri Eğitimi
Bilirkişilik Temel Eğitimi 2017
Bilirkişilik Temel Eğitimi 2017
2018 Yılı Ankara Şubesi Oda Bilirkişileri Listesi
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı Temel Eğitimi
"Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı" Eğitimi
Bilirkişilik Temel Eğitimi
Keşif Metraj Eğitimi
EKB Uzmanı Üyelerimize Önemli Duyuru
Bilirkişiliğe Kabul Şartları
“BEP-TR 2 Oryantasyon” Eğitimi
“BEP-TR 2 Oryantasyon” Eğitimi
Üniversite Oda’ya Geliyor, Kent Akademisi Dersleri Başlıyor
Hukuk Davaları 2016 Yılı Bilirkişilik Listeleri Başvuruları
2016 Yılı Kamulaştırma Bilirkişi Listeleri
Ceza Davaları 2016 Yılı Bilirkişilik Listeleri Başvuruları
Bilirkişilik Başvuruları / Hukuk
Bilirkişilik Başvuruları / Ceza
Kamulaştırma Bilirkişiliği 2017 Listesi Başvuruları Başladı
Bilirkişilik Temel Eğitimi
ONLINE İŞL.
12 Mayıs 2022

Adalet Nöbeti’ne toplumun her kesimden destek büyüyor

Adalet Nöbeti’ne 16. günde ODTÜ Mezunları Derneği,  Sol Parti, HDP ve çok sayıda STK destek oldu 

TMMOB ve bağlı odalarının Gezi Davası’ndaki hukuk skandalına karşı başlatılan Adalet Nöbeti 16. günü devirdi.  Adalet Nöbeti’nde dayanışma büyüyor ve bir susturma operasyonu olan Gezi Davası kararına toplumun her kesiminden tepkiler geliyor.

TMMOB ve bağlı odalarının Mimarlar Odası önünde başlattığı Adalet Nöbeti’nde 16. gün TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası nöbeti devraldı. Nöbete milletvekilleri, siyasi parti temsilcileri,  demokratik kitle örgütü  ile sivil toplum kuruluşları temsilcileri, aydınlar, şairler ve çok sayıda vatandaş destek vermeyi sürdürüyor.

Adalet Nöbetine 16. günde ODTÜ Mezunlar Derneği, Sol Parti, Eğitim Sen 5 Nolu Şube, Kızılırmak Yerel Dernekler Federasyonu, Öğretmenler Sendikası, DİSK Dev Turizm İş ve HDP milletvekilleri destek verdi.

Adalet Nöbeti’nin 16. gününde TMMOB ve bağlı odalarının direnişine, ODTÜ Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Baki Arslan, Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri Nadir Avşaroğlu, Didem Ayhan, Gülşah Gülen Çiftçi, Murat Güzel ve çok sayıda ODTÜ mezunu, Sol Parti’den Levent Hekim, Mert Ünal, HDP Ankara Milletvekili Filiz Kerestecioğlu, HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni, HDP Ankara İl Eş Başkanları Vezir Coşkun Parlak ve Pakize Sinemilioğlu, HDP Ankara Kadın Meclisi Sözcüsü Nurşen Yıldırım, HDP yöneticisi Gültekin Koçdemir, ODTÜ İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevlisi Dr. Engin Karaesmen,  Eğitim Sen 5 Nolu Şube’den Erkan Müniroğlu, Kızılırmak Yerel Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Murat Akyüz, Kızılırmak Yerel Dernekler Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Zeynep Savaş, Kızılırmak Yerel Dernekler Federasyonu Genel Sekreteri Sultan Özer, Öğretmenler Sendikası’ndan Mehmet Köseoğlu, DİSK Dev turizm İş MYK Üyesi Aziz Işık, Ankara Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’ndan Metin Faruk Tamer, Tarım ve Orman Çalışanları Sendikası Ankara Şube Başkanı Osman Özyurt, Türkiye Sosyalist İşçi Partisi’nden Celal Fil, Eğitim Sen 5 Nolu Şube’den Mutlu Arslan, Duygu Tatar, Can Irmak Özinanır, Hüsnü Yıldız, 10 Ekim Gar Katliamı yaralısı Mustafa Özdağ,  Şair ve Fotoğrafçı Mehmet Özer destek oldu.

Adalet Nöbeti’ne destek verenleri 16. günde de ev  sahibi TMMOB meslek odaları temsilcileri karşıladı. Adalet Nöbeti’ne destek verenleri ve katılımcıları Mimarlar Odası Ankara Şube Başkanı Tezcan Karakuş Candan, Mimarlar Odası Ankara Şube Başkan Yardımcısı Ali Atakan, Mimarlar Odası Ankara Şube Sekreteri Nihal Evirgen, Mimarlar Odası Ankara Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Muteber Osmanpaşaoğlu, Mimarlar Odası Denetleme Kurulu Üyesi Hazeli Akgöl, Mimarlık Vakfı Başkan Yardımcısı Leman Ardoğan, Şehir Plancıları Odası Ankara Şube Başkanı Ceren İlter,  Şehir Plancıları Odası Ankara Şube  Sekreteri Ömer Dursunüstün,  Şehir Plancıları Odası Genel Sekreteri Ayhan Erdoğan, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Başkan Yardımcısı Rümeysa Karataş, TMMOB Ankara İKK Sekreteri Özgür Topçu, İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Ankara Şube Başkanı  Bülent Tatlı, İMO Ankara Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ezgi Çimen İnce ve İMO’dan Züber Akgöl,  Lezgin Aras, Lütfi Gültekin, Olcay Erdoğan, Zeynep Azapçı, Mizgin Bektaş, Güral Güven, Gülsüm Sönmez, Barış Aday, Nurcil Soykut, Aykut Bingöl, Onur Özgene, Miray Payaslı, Anıl Şahin, N. Taşkın Karadeniz, Halim Karah, Hikmet Yılmaz Akan, Murat Karacaoğlu, Haydar Topuz, Mahir Kaygusuz, Volkan Eligu, Can Dircik, Yasin Akkuzu, Gökçe Özçelik, Serpil Şahbaz Otur karşıladı.

Şair ve Fotoğrafçı Mehmet Özer şiirleriyle yaşanan hukuksuzluğu protesto etti.

 

Gezi birleşik mücadeledir, birlikte nasıl güzel olduğumuzun göstergesidir

Gezi davasında tutuklu Mücella Yapıcı, Tayfun Kahraman ve Can Atalay’a dayanışma mesajlarının yer aldığı Gezi  defterine ise şu mesajlar yazıldı:

ODTÜ Mezunları Derneği’nden Nadir Avşaroğlu: Gezi direnişini selamlıyoruz. Ağacına, doğasına, semtine ve kentine sahip çıkanlar kazanacaktır.  Gezi umuttur, umut yargılanamaz. Bu uğurda içerde olan tüm arkadaşları selamlıyor, davalarının davamız olduğu şiarıyla yanlarında olduğumuzu belirtiyoruz.

 

HDP Ankara Milletvekili Filiz Kerestecioğlu: Sevgili dostlar, Gezi bu ülkenin demokratik ve özgür gelecek umududur. O umut hiçbir zaman sönmedi ve sönmeyecek. Arkadaşlarımızı ve tüm siyasi tutsakları özgür kılacağımız gün bu ülke daha aydınlık bir yer olacak. Hepimiz oradaydık, Gezi umuttur.

 

HDP İzmir Milletvekili Murat Çepni: Sevgili dostlar, yoldaşlar, Gezi tüm ezilenlerin umut, onur ve özgürlük isyanıydı. Gezi birleşik mücadele idi. Gezi halkın kendi iradesini kuşanması idi. Saldırı bundandır, Gezi korkuları mutlak bir korkudur.  Görevimiz Gezi mücadelesini yükseltmek olacaktır. Gezi onurdur, savaşacağız.

Kızılırmak Yerel Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Murat Akyüz: Gezi ülkemizde mücadelenin hiçbir zaman tükenmediğinin, yarınlar için umudun hep olduğunun ve birlik olduğumuzda nasılda güzel olduğumuzun bir göstergesinin yeniden hatırlanmasıdır. Mücadele Gezi de de bitmedi, bitmeyecek, her gün artarak devam edecektir.

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi Basın Birimi

Okunma Sayisi : 1220
Adres : Konur Sokak 4/3 06420 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 17.07.2024 - 14:27:08
Şu an 1 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları