Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı Eğitimi
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı Eğitimi
Metraj-Keşif ve İhale Dosyası Hazırlama Eğitimi
“Mimari Akustik Rapor ve Projesi Neden Gereklidir?” Semineri
D-1 TEMEL BİNA AKUSTİĞİ EĞİTİMİ
Afet Bilinci ve Temel İlk Yardım Eğitimi
D-1 TEMEL BİNA AKUSTİĞİ EĞİTİMİ
5-8 ARALIK 2019 BİLİRKİŞİLİK TEMEL EĞİTİMİ
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı Eğitimi
D-1 TEMEL BİNA AKUSTİĞİ EĞİTİMİ KAYITLARIMIZ BAŞLADI
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı Eğitimi
Enerji Kimlik Belgesi Eğitimleri (EKB) Çevrim İçi Eğitimleri Başlıyor
“Çalışma Yaşamında Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele” Eğitimi
Bilirkişilik Eğitimi
Ücretli Çalışan ve İşsiz Mimarlar için Sertifikalı Ücretsiz Eğitimler
Keşif, Metraj ve İhale Dosyası Hazırlama Eğitimi IV
Keşif, Metraj ve İhale Dosyası Hazırlama Eğitimi III
Keşif, Metraj ve İhale Dosyası Hazırlama Eğitimi II
Keşif-Metraj İhale Dosyası Hazırlama Teknikleri Eğitimi
Bilirkişilik Temel Eğitimi 2017
Bilirkişilik Temel Eğitimi 2017
2018 Yılı Ankara Şubesi Oda Bilirkişileri Listesi
Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı Temel Eğitimi
"Enerji Kimlik Belgesi Uzmanlığı" Eğitimi
Bilirkişilik Temel Eğitimi
Keşif Metraj Eğitimi
EKB Uzmanı Üyelerimize Önemli Duyuru
Bilirkişiliğe Kabul Şartları
“BEP-TR 2 Oryantasyon” Eğitimi
“BEP-TR 2 Oryantasyon” Eğitimi
Üniversite Oda’ya Geliyor, Kent Akademisi Dersleri Başlıyor
Hukuk Davaları 2016 Yılı Bilirkişilik Listeleri Başvuruları
2016 Yılı Kamulaştırma Bilirkişi Listeleri
Ceza Davaları 2016 Yılı Bilirkişilik Listeleri Başvuruları
Bilirkişilik Başvuruları / Hukuk
Bilirkişilik Başvuruları / Ceza
Kamulaştırma Bilirkişiliği 2017 Listesi Başvuruları Başladı
Bilirkişilik Temel Eğitimi
ONLINE İŞL.
26 > 30 Eylül 2011
TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi, Çocuk ve Mimarlık Çalışmaları Merkezi tarafından, çocuklarda mimarlık ve kent kültürüne dair farkındalık yaratılmasını hedefleyen görsel ve yazılı eserler üretilmesi amacıyla düzenlenen, ‘Kısa Film’, ‘Genç Seyirci İçin Oyun Yazma’, ‘Çocukça Çizgi Film’ ve ‘“Kentimi Okuyorum” Çocuk Kitapları 2’ yarışmaları ile ilgili sonuçlar ve açıklanma tarihleri aşağıdaki şekildedir.

 

1. Genç Seyirci İçin Oyun Yazma Yarışması

Yarışmaya 15 eser katıldı. 20.09.2011 Salı günü gerçekleştirilen jüri değerlendirme toplantısında yapılan değerlendirmeler sonucunda  ödül dağılımı şu şekilde gerçekleşti:

Birincilik Ödülü: Gidecek Başka Bir Yer Yok - Şamil Yılmaz 

İkincilik Ödülü: Cennetin Gölgesinde - Yılmaz Angay 

Üçüncülük Ödülü: Enerji Kaymakları - Doğan Korkmaz  

 

2. Kısa Film Yarışması

Birincilik Ödülü: Magnus Nottingham– Ayce Kartal

İkincilik Ödülü: Kırmızı Sandalye– Selim Tunca

Üçüncülük Ödülü: Stabilize Oyunlar– Zümrüt Karatekin

 

3.Çizgi Film Yarışması

Yarışmaya 19 eser katılmış, jüri üyelerinin değerlendirmeleri sonucunda dereceye uygun görülen eserler aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

Birincilik Ödülü - CF2 – Kum Sokağı / Metehan Koyaş

İkincilik Ödülü - CF14 -  Magnus Nottingham / Ayce Kartal

Üçüncülük Ödülü - CF5 -  Mavi Siyah / Başak Çelik – İpek Palalı

Jüri özel Ödülü - CF8 – Ormanda Tek Başına / Havva Kangal Erdoğan  

 

4.Kentimi Okuyorum Çocuk Kitapları Yarışması 2

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi tarafından  “3–6” ve “7–12”  yaş grubu hedef kitlesine yönelik olarak düzenlenen “Kentimi Okuyorum Çocuk Kitapları Yarışması2”de dereceye giren eserler aşağıdaki verilmiştir.

3–6 Yaş Grubu Değerlendirme Sonucu 

3-6 Yaş kategorisine 22 adet yarışma katılımcısı başvurmuştur. Bir katılımcının eseri 7-12 yaş kategorisine alınmıştır. Toplam 21 adet katılımcı arasından aşağıdaki eserler dereceye girmiştir.

1. ÖDÜL:

K-6 Sıra Numaralı Eser
Eser Adı: Günler Ülkesi, Eser Sahibi: Ebru Karagöz Tong

2. ÖDÜL:

K-20 Sıra Numaralı Eser
Eser Adı: Otamış Simitçinin Peşinde, Eser Sahibi: Ilgım Veryeri Alaca

3. ÖDÜL:

K-15 Sıra Numaralı Eser
Eser Adı: Kilim, Eser Sahibi: Bilge Sunay Sönmez ( ekip lideri), Gülçe Turgut

 

7-12 Yaş Grubu Değerlendirme Sonucu

7-12 Yaş kategorisinde 20 adet yarışma katılımcısı mevcuttur. Aşağıdaki eserler dereceye girmiştir.

1. ÖDÜL:

B–10 Sıra Numaralı Eser
Eser Adı: Biz Bu Düşü Çok Sevdik, Eser Sahibi: Işıl Yüce Yavuz

2. ÖDÜL:

B–3 Sıra Numaralı Eser
Eser Adı: Işıklı Şehir, Eser Sahibi: Nursel Çetin

3. ÖDÜL:

B–1 Sıra Numaralı Eser
Eser Adı: Değiş-Tokuş, Eser Sahibi: Zeynep Özcan

Okunma Sayisi : 14270
Adres : Konur Sokak 4/3 06420 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 07.06.2024 - 16:26:44
Şu an 1 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları