Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.

ULUSLARARASI MİMARLAR BİRLİĞİ (UIA)

XXII. DÜNYA MİMARLIK KONGRESİ KAPSAMINDA DÜZENLENEN

 ÖĞRENCİ YARIŞMASI SONUÇLANDI

 

JULY 3, 2005 ISTANBUL

THE RESULTS of the UIA STUDENT COMPETITION 2005

EXTREME

Creating Space in Extreme and Extraordinary Conditions

 

         UNESCO GRAND PRIZE
        
Serial No.                     :  0440
       
Registration No.             :  0825
      
Identification Code         :  CJ0808
       
Winner(s)                     :  LANGZIJIAO with YANGYI, ZHUWENJUN, LIXIN
                                           
 (PR of CHINA)

        JAPAN INSTITUTE OF ARCHITECTS (JIA) PRIZE
       
Serial No.                     : 0479
      
Registration No.             : 1821
     
Identification Code         : YD1955
     
Winner(s)                     :  JING CHEN with JUN WANG, LEI ZHANG, YI HU,
                                          
YANG XU, ZHI TAO YUAN (PR of CHINA)

ASSEMBLY OF TURKISH EXPORTERS (TÝM) PRIZE

Serial No.                     : 0787

Registration No.             : 0006

Identification Code         : GH7881

Winner(s)                     : GEORGES KACHAAMY with KENTARO HONMA

                                     (JAPAN)

CONSEIL INTERNATIONAL DES ARCHITECTES FRANÇAIS (CIAF) PRIZE

Serial No.                     : 0672

Registration No.             : 1507

Identification Code         : AP3654

Winner(s)                     : THOMAS JEFFREY BATES with JUSTIN JOSEPH HELM,

                                     KAI XIANG LIANG

                                     (USA)

TECHNICAL CHAMBER OF GREECE PRIZE

 

Serial No.                     : 0304

Registration No.             : 0380

Identification Code         : EC1078

Winner(s)                     : JUAN MANUEL LAMAS with BRUNO BELTRAMINO,

                                    MARINA PANELLA, LUCAS RODENAS

                                     (ARGENTINA)

THE HONG KONG INSTITUTE OF ARCHITECTS PRIZE

Serial No.                     : 0723

Registration No.             : 0441

Identification Code         : ER0708

Winner(s)                     : JORGE VIDAL TOMAS

                                     (SPAIN)

 

SINGAPORE INSTITUTE OF ARCHITECTS PRIZE

Serial No.                     : 0315

Registration No.             : 1126

Identification Code         : SD0502

Winner(s)                     : DANIEL MARTINEZ DIAZ with

                                    ANDRES TOLEDO DOMINGUEZ,

                                    MIGUEL A. RUPEREZ ESCRIBANO,

                                    JAIME PEREZ BERNAL, SANDRA PEREZ GOMEZ

                                     (SPAIN)

CHAMBER OF ARCHITECTS OF TURKEY PRIZE

Serial No.                     : 0871

Registration No.            : 0630

Identification Code         : AC2537

Winner(s)                     : PIT KUFFER with PHILIPP JUREWICZ,

                                   JOTA PANOTOPOULOS

                                     (AUSTRIA)

CHAMBER OF ARCHITECTS OF TURKEY PRIZE

Serial No.                     : 0044

Registration No.             : 1364

Identification Code         : 1364

Winner(s)                     : BARNABY BENNETT with TOM GOOCH

                                    (NEW ZEALAND)

CHAMBER OF ARCHITECTS OF TURKEY PRIZE

Serial No.                     : 0212

Registration No.             : 1072

Identification Code         : RD1590

Winner(s)                     : ERIC SFAR with ARIANE DE MOMBRISON,

                                    ALEXIS LAGARDE, LAURENT SFAR

                                    (FRANCE)

UIA2005ISTANBUL PRESIDENT OF THE CONGRESS PRIZE

Serial No.                     : 1003

Registration No.             : 0854

Identification Code         : XM1009

Winner(s)                     : LI LING

                                    (FRANCE)

 

UIA2005ISTANBUL ORGANIZATION COMMITTEE PRIZE

Serial No.                     : 0257

Registration No.             : 0401

Identification Code         : GX1983

Winner(s)                     : GAO XU

                                    (PR of CHINA)

UIA2005ISTANBUL SCIENTIFIC COMMITTEE PRIZE

Serial No.                     : 0248

Registration No.             : 0394

Identification Code         : WZ9527

Winner(s)                     : ZHANG FAN with WANG CHAO, ZHANG ZHIYUAN

                                    (PR of CHINA)

WOLF TOCHTERMANN PRIZE

Serial No.                     : 0183

Registration No.             : 0874

Identification Code         : CC7805

Winner(s)                     : FRANCESCA BLANC with NOELIA FERREIRA,

                                    EMILIANO BENEDETTI, MARIANO SUAREZ,

                                    LUCIANA FERREIRA, LORELEY BELTRAMINI,

                                    VALERIA CHIOSSO, REMIGIO BOUQUET

                                     (ITALY)

LOUISE COX PRIZE

Serial No.                     : 0703

Registration No.             : 1026

Identification Code         : MK7877

Winner(s)                     : MONIKA KUPSTAITE

                                     (LITHUANIA)

KOKSAL ANADOL PRIZE 

Serial No.                     : 0360

Registration No.             : 0747

Identification Code         : HL8049

Winner(s)                     : LI HUI with HAO YAJIE, LI FENGHUI

                                     (PR of CHINA)

ARCHITECT ISMET BARUTÇU PRIZE

Serial No.                     : 0223

Registration No.             : 1632

Identification Code         : DA1307

Winner(s)                     : MANUEL ALEJANDRO ROGELIS TERAN

                                     (COLOMBIA)

TURNER PRO^GE PRIZE

Serial No.                     : 0644

Registration No.             : 1789

Identification Code         : NO1789

Winner(s)                     : PARK JOON YOUNG

                                    (Rep. of KOREA)

ARCHITECTS' ASSOCIATION - 1927(TURKEY) PRIZE

Serial No.                     : 1006

Registration No.             : 1636

Identification Code         : JK0023

Winner(s)                     : KATIE SCHAKAT

                                     (GERMANY)

UNION OF ARCHITECTS OF RUSSIA (UAR) PRIZE

Serial No.                     : 0714

Registration No.             : 0088

Identification Code         : FS9572

Winner(s)                     : SOFIA BROGUEIRA HENRIQUES with

                                    PEDRO MIGUEL ALVES DE ABREU,

                                    ALEXANDRINO JOSE BASTO DIOGO

                                     (PORTUGAL)

ARCHITECTURAL SOCIETY OF CHINA (ASC) PRIZE

Serial No.                     : 0480

Registration No.             : 0717

Identification Code         : LS0625

Winner(s)                     : LIU JUNYI with WU BIN, LIU YU, LIN DAN,

                                    SUN ZIHE, LI JI

                                     (PR of CHINA)

BORUSAN PRIZE

Serial No.                     : 0023

Registration No.             : 1079

Identification Code         : KI5500

Winner(s)                     : LEILA FARAH

                                     (CANADA)

BORUSAN PRIZE

Serial No.                     : 0117

Registration No.             : 0779

Identification Code         : BS7881

Winner(s)                     : ANNA SCRIMINACI with VALENTINA BONFANTI

                                    (ITALY)

BORUSAN PRIZE

Serial No.                     : 0994

Registration No.             : 1932

Identification Code         : RC2318

Winner(s)                     : ALBERTO COBOS ALVAREZ with JULIAN ARONS,

                                    ANTON GEORG SCHENKEL

                                    (GERMANY)

FGA MIMARLIK & ALUPLAN BILGISAYAR PRIZE

Serial No.                     : 0440

Registration No.             : 0825

Identification Code         : CJ0808

Winner(s)                     :  LANGZIJIAO with YANGYI, ZHUWENJUN, LIXIN

                                     (PR of CHINA)

FGA MIMARLIK & ALUPLAN BILGISAYAR PRIZE

Serial No.                     : 0474

Registration No.             : 0702

Identification Code         : EA2707

Winner(s)                     : ANASTASIOS GOVATSOS with

                                    ELENI KAPOMPASOPOULOU

                                    (GREECE)

 

 

Okunma Sayisi : 7669
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 02.06.2020 - 14:58:56
Şu an 79 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları