Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.

MESLEK YILINA SAYGI TÖRENİ

 

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi tarafından her yıl düzenlenen Meslek Yılına Saygı Töreni bu yıl da mesleğinde 30,40,50 ve 60 yılını dolduran üyelerimizi bir araya getiriyor.

Gazi Kültür Merkezi’nde 04 Nisan 2009 Cumartesi akşamı gerçekleşecek olan törende mimar olarak; neredeyse bir ömrü dolu dolu yaşayan meslektaşlarımız okul ve dönem arkadaşlarıyla bir araya gelerek hem okul anılarını tazeleyecekler hem de meslekte onca yılı geçirmenin haklı gururunu yaşayacaklar.

Mimarlık mesleğine gerek kendi bürolarında gerekse kamu veya özel kurumlarda değerli katkılar sağlayan meslektaşlarımızdan; meslekte 50. ve 60.yılını tamamlayan üyelerimizin arşivlerinden derlenen fotoğraflar ve belgelerden oluşturulan kişilere özel sergi Kültür Merkezi fuayesinde Meslek Yılına Saygı törenin bir bütünleyicisi olarak sunulacaktır. Yine kendileriyle yaptığımız söyleşilerden oluşturulan “Meslek ve Bir Ömür” belgeseli de gecede konuklarımızla paylaşılacaktır. Söyleşiler esnasında mesleklerine olan sevgi ve aşklarını gözlerinden okuduğumuz değerli meslektaşlarımızla birlikte güzel bir gece geçirmek ve onlarla bu mutluluğu paylaşmak için tüm üyelerimizi bu değerli etkinliğe davet ediyoruz.

Meslekte 60 Yılını Dolduranlar

sicil no ad soyad mezun tarihi okulu
117 ÖMER FARUK AKAR                30.06.1949 GÜZEL SANATLAR AKAD.
231 SAHİR DUYSAL                   30.06.1949 GÜZEL SANATLAR AKAD.
286 MEHMET İLHAN ERMAN             30.06.1949 GÜZEL SANATLAR AKAD.
335 AHMED GİRAY 30.06.1949 DGSA
343 NİHAT TEVFİK BAŞKANER          20.06.1949 GÜZEL SANATLAR AKAD.
610 NEJAT ÖNAL                     01.01.1949 İTÜ                 
764 AHMET SÜHA ŞENEL               01.02.1949 İTÜ                 

Meslekte 50 Yılını Dolduranlar

sicil no ad soyad mezun tarihi okulu
1215 SABAHATTİN SARAÇ               03.04.1959 İTÜ                 
1241 YÜKSEL PEKCAN                  25.06.1959 GÜZEL SANATLAR AKAD.
1255 COŞKUN GÜNAL                   25.06.1959 İTÜ                 
1263 ERHAN BENKER                   16.07.1959 İTÜ                 
1264 TANER GÜRVARDAR                16.07.1959 İTÜ                 
1267 ERGUN ÖNAL                     20.07.1959 İTÜ                 
1276 FEVZİ AKANSEL                  25.06.1959 GÜZEL SANATLAR AKAD.
1279 ERKİN FERAN                    13.07.1959 İTÜ                 
1289 SALİM BASMACI                  01.05.1959 İSTANBUL            
1294 TURHAN BİTLİS                  25.06.1959 GÜZEL SANATLAR AKAD.
1297 ŞEVKİ ERCAN                    27.07.1959 İTÜ                 
1301 AHMET LÜTFİ UZEL               25.07.1959 GÜZEL SANATLAR AKAD.
1305 ERDİNÇ GÜDER                   01.01.1959 GÜZEL SANATLAR AKAD.
1309 AYHAN BÖKE                     20.07.1959 MÜNİH TEKNİK ÜNİV.  
1310 MEHMET KAMUTAY TÜRKOĞLU        10.07.1959 İTÜ                 
1311 ADNAN DENİL                    01.01.1959 GÜZEL SANATLAR AKAD.
1312 MEHMET GÜRLEK                  01.01.1959 İTÜ                 
1325 ADEM KESER                     02.10.1959 İTÜ                 
1327 ÜNAL HÜGÜL                     01.10.1959 İTÜ                 
1337 MEHMET ERDEM ÖRS               25.11.1959 İTÜ                 
1348 M.FERİDUN BALAK                04.11.1959 İTÜ                 
1381 CANDAŞ BAKIR                   07.07.1959 İTÜ                 
1523 ÜNAL TÜMER                     25.06.1959 GÜZEL SANATLAR AKAD.
1569 ŞÜKRÜ TİRKEŞ                   04.11.1959 İTÜ                 
1613 KADİR BAKIR                    04.11.1959 İTÜ                 
1733 FEHMİ DOĞAN                    19.03.1959 İTÜ                 
1788 AZMİ KARAOĞLU                  14.05.1959 YILDIZ              
1940 ÇAYKUNT ÖZGEN                  01.01.1959 İTÜ                 
1952 ERDOĞAN YÜKSEL                 05.11.1959 İTÜ                 
2662 YALÇIN OĞUZ                    28.10.1959 MÜNİH TEK.ÜNİVERSİTE

Meslekte 40 Yılını Dolduranlar

sicil no ad soyad okulu
3321 ERTUĞRUL ERTAN                 İTÜ                 
3355 İSMET GÜREL                    İTÜ                 
3365 ŞAHİN GÜNGÖR                   YURTDIŞI OKULLAR    
3370 CAHİT KÜRKLÜ                   YURTDIŞI OKULLAR    
3383 YÜKSEL BUĞDAYCIOĞLU            GÜZEL SANATLAR AKAD.
3386 M.KANİ BİNGÖL                  GÜZEL SANATLAR AKAD.
3406 MUAMMER ERDEM                  İTÜ                 
3420 M.MUHİTTİN İLKAY               İTÜ                 
3422 EROL KÖSEBALABAN               İTÜ                 
3430 RIFAT AÇICI                    İTÜ                 
3433 TURHAN DEMİRTAŞ                İ.D.M.M.A.          
3450 ATİLA KUZGUN                   İTÜ                 
3454 TANER URAZ                     K.TEKNİK            
3456 YÜMNÜ SAATÇİ                   İTÜ                 
3457 OKTAY ERSOY                    İTÜ                 
3463 ÜSTÜN ALSAÇ                    İTÜ                 
3478 OKAN KARAALİLER                K.TEKNİK            
3487 TANSU ÇAMLIBEL                 K.TEKNİK            
3494 MEHMET ÜNLÜ                    K.TEKNİK            
3507 SEVİNÇ BERK                    GÜZEL SANATLAR AKAD.
3510 NECİP DİNÇ                     İST.M.M.YÜK.OKULU   
3511 İHSAN CİBA                     YURTDIŞI OKULLAR    
3514 AYDIN GÜÇ                      İST.YÜK.MÜH.OKULU   
3520 T.BERKAY YALIN                 ODTÜ                
3524 SEZİN ERSEV                    ODTÜ                
3528 ZÜBEYİR ARIK                   İ.D.M.M.A.          
3530 TANDOĞAN PEHLİVANOĞLU          ODTÜ                
3531 ATİLLA MORAL                   İTÜ                 
3533 OYA ERİŞEN                     ODTÜ                
3546 ALİŞAN BAYRAKDAR               AKADEMİE FÜR ANGEWAN
3548 HALUK ERKÖSE                   İTÜ                 
3555 AHMET TURHAN ALTUNER           ODTÜ                
3557 ENGİN ÖZMEN                    ODTÜ                
3558 RÜŞTÜ MERİÇELLİ                ODTÜ                
3561 HÜSEYİN TANRIÖVER              ODTÜ                
3564 ERTUĞRUL NORMAN                ODTÜ                
3565 İSMET AHSEN MOCAN              ODTÜ                
3583 METİN KATI                     ODTÜ                
3629 YALÇIN ÖNDER                   ODTÜ                
3636 BÜLENT TOKMAN                  ODTÜ                
3686 ÜNAL ÖTER                      GÜZEL SANATLAR AKAD.
3692 BAHATTİN ERDOĞAN               YILDIZ              
3745 AHMET SÖNMEZ                   ODTÜ                
3750 SABAHATTİN AKÇAY               YURTDIŞI OKULLAR    
3767 CAHİT DURU                     ODTÜ                
3785 CENGİZ İNCEÖREN                İTÜ                 
3795 İLHAMİ BAŞAÇIK                 İTÜ                 
3809 TURGAY GÜNDAY                  ODTÜ                
3855 NAİL YÜCESOY                   ODTÜ                
3886 İLKER KILIÇ                    ODTÜ                
3889 MEHMET ASATEKİN                ODTÜ                
3904 HAMİT EMEN                     İTÜ                 
3958 ÖZCAN KUTAY                    YURTDIŞI OKULLAR    
4150 ÖMER FARUK ÖZBEK               ODTÜ                
4241 MUHSİN BAŞOK                   K.TEKNİK            
4242 BİRSEN KARAHASAN               A.İ.T.İ.A.ZAFER MÜH.
4513 ESİN ATAKAN                    İTÜ                 
4543 ERDAL KÖPRÜLÜ                  İ.D.M.M.A.          
4640 FUAT ERDİNÇ                    A.İ.T.İ.A.ZAFER     
4949 MEHMET TURHAN KAYASÜ           ODTÜ                
5128 TOLGA ERDOĞAN                  ODTÜ                
5188 MUSTAFA TÜRKMEN                ODTÜ                
5551 M.ABDULLAH ERKAN               ODTÜ                
6817 SERPİL ALTAY                   ODTÜ                
6869 EMİN AKDOĞAN                   İ.D.M.M.A.          
7518 C.YÜKSEL KÜLİĞ                 YURTDIŞI OKULLAR    
7986 AZER ARASLI                    İST.M.M.YÜK.OKULU   
8300 A.CENGİZ İÇTEN                 ODTÜ                
8532 MEHMET ORHAN ÖLÇER             BRİXTON UNİV.       
8808 ALPAY GÜLEYEN                  ODTÜ                

Meslekte 30 Yılını Dolduranlar

sicil no ad soyad okulu
10294 METİN KAYA                     GÜZEL SANATLAR AKAD.
10319 MUSTAFA RAMAZAN SÖNMEZ         A.D.M.M.A.          
10322 MEHMET GÜMÜŞ                   A.D.M.M.A.          
10325 BÜLENT YALÇIN                  ODTÜ                
10326 FÜSUN ASİYE TEKİN              A.D.M.M.A.          
10328 BURHAN KOCAMAN                 A.D.M.M.A.          
10330 NEJAT KÜÇÜKAHMET               ODTÜ                
10335 M.OLCAY KABAR                  ODTÜ                
10337 A.ERKAN ŞAHMALI                ODTÜ                
10338 HEYECAN KORYÜREK               A.D.M.M.A.          
10339 AYSEL TEKE                     A.D.M.M.A.          
10341 GÜR ALP SOYKANDAR              ODTÜ                
10342 SEZAİ AKBULUT                  ODTÜ                
10344 YAVUZ TANYELİ                  ODTÜ                
10345 HÜSEYİN ÇETİN ERAY             A.D.M.M.A.          
10346 METİN AYGÜN                    ODTÜ                
10349 ŞERAFETTİN PAMİR               A.D.M.M.A.          
10350 AYNUR KARAMANOĞLU              KONYA D.M.M.A.      
10351 AYNUR NURAL                    ODTÜ                
10352 YAVUZ ÇAL                      ODTÜ                
10357 İSMAİL HAKKI DOĞAN             A.D.M.M.A.          
10359 FÜSUN CEYLAN                   ODTÜ                
10361 HALİM AYKAÇ                    A.D.M.M.A.          
10362 YASEMİN UTLU                   A.D.M.M.A.          
10364 AYHAN YURTSEVEN                A.D.M.M.A.          
10365 MUSTAFA PINAR                  A.D.M.M.A.          
10367 TÜLAY BALCIOĞLU                ODTÜ                
10368 SÜHA ERSOY                     A.D.M.M.A.          
10369 AYNUR BÖREKÇİ                  A.D.M.M.A.          
10372 MUSTAFA YILDIZ                 A.D.M.M.A.          
10373 MUAMMER ÖZDEMİR                A.D.M.M.A.          
10376 İSMET ATABAY                   GÜZEL SANATLAR AKAD.
10377 NAFİA JÜLİDE HACALOĞLU             A.D.M.M.A.          
10379 NECDET SÖNMEZ                  A.D.M.M.A.          
10380 FERİDUN AYTAÇ                  A.D.M.M.A.          
10384 YILMAZ BAYINDIR                A.D.M.M.A.          
10385 METİN ERSU                     A.D.M.M.A.          
10389 MEHMET AYTAŞ                   A.D.M.M.A.          
10390 AYNUR MÜFTÜOĞLU                A.D.M.M.A.          
10392 AYTEN KIRANER                  A.D.M.M.A.          
10394 ZÜHAL ÖKSÜZ                    A.D.M.M.A.          
10395 HANDAN GÜLER                   A.D.M.M.A.          
10396 EDA GÜLAY GEZEN                A.D.M.M.A.          
10398 CENGİZ SEVENGİN                A.D.M.M.A.          
10399 NEJAT DEMİRAY                  A.D.M.M.A.          
10521 HAYRETTİN GÜNAL                İTÜ                 
10551 EMİNE SELVİ                    A.D.M.M.A.          
10555 ÇETİN ORAL                     A.D.M.M.A.          
10556 NİHAT DOĞULU                   A.D.M.M.A.          
10557 MURAT KARAKAŞ                  A.D.M.M.A.          
10558 ŞULE SEZGİNALP                 ODTÜ                
10559 ADNAN HAYDAROĞLU               A.D.M.M.A.          
10560 YILMAZ EFENDİOĞLU              A.D.M.M.A.          
10562 İSMAİL NAHİT TÜRKAN            A.D.M.M.A.          
10564 KAMİLE AKDEDE                  A.D.M.M.A.          
10567 UĞUR ERTAN                     KONYA D.M.M.A.      
10570 ÜMİT İSMAİL ERDEM              İTÜ                 
10573 EMİN ÖZER                      A.D.M.M.A.          
10574 CELAL GÜNEY                    A.D.M.M.A.          
10577 İSMAİL KUDSİ ŞAMLI             ODTÜ                
10582 SEVİNÇ GÜRLER                  A.D.M.M.A.          
10584 ALİ YILMAZ GÜRSU               A.D.M.M.A.          
10588 İBRAHİM SAYGILI                A.D.M.M.A.          
10590 MEHMET GÖKDEMİR                A.D.M.M.A.          
10591 FATMA GÜMÜŞ                    A.D.M.M.A.          
10592 KADRİYE ESEN UĞURLU            İTÜ                 
10600 MEHMET EMİN YILMAZ             A.D.M.M.A.          
10603 M.CÜNEYT GİRAY                 A.D.M.M.A.          
10605 HASAN ÇAPKIN                   A.D.M.M.A.          
10609 NEZİHE DİNÇER                  A.D.M.M.A.          
10610 BERAT BEYHAN GÜRKAN            A.D.M.M.A.          
10612 R.ALİ KEPENEK                  K.TEKNİK ÜNV.       
10618 MUSTAFA PALAMUTOĞLU            A.D.M.M.A.          
10619 EROL KADAYİFÇİ                 K.TEKNİK            
10622 KADİR ÜNAL                     A.D.M.M.A.          
10626 MEHMET ALTIPARMAK              K.T.Ü.              
10627 MEHMET GEZER                   A.D.M.M.A.          
10629 M.ERTAN YOLLU                  A.D.M.M.A.          
10630 ALPARSLAN YENER                KARADENİZ TEKNİK ÜNV
10634 ERTAN CEYLAN                   A.D.M.M.A.          
10635 ABDULLAH ÇAĞIL                 A.D.M.M.A.          
10638 HÜSEYİN ÖZSOY                  A.D.M.M.A.          
10639 KEMAL ARSLAN                   A.D.M.M.A.          
10640 KAZIM PEHLİVANOĞLU             A.D.M.M.A.          
10641 SEMA AKSERAY                   A.D.M.M.A.          
10642 AHMET SALTUKLAROĞLU            A.D.M.M.A.          
10643 HACI BEKİR ÜNÜVAR              A.D.M.M.A.          
10645 FARUK KARADENİZ                ODTÜ                
10646 MEHMET ZEKAİ BİLGİNSOY         A.D.M.M.A.          
10647 ASUMAN TAŞÇI KILIÇ             A.D.M.M.A.          
10648 ALİ USLU                       GÜZEL SANATLAR AKAD.
10649 YAVUZ KILIÇ                    A.D.M.M.A.          
10650 ALİYE AKGÖZ                    A.D.M.M.A.          
10701 ERHAN TERCAN                   İ.D.M.M.A.          
10722 KEMAL AKARÇAY                  İTÜ                 
10740 MEVLÜDE NURAY AKARÇAY          İTÜ                 
10757 SEMA OĞUZ                      GÜZEL SANATLAR AKAD.
10758 RIFAT OĞUZ                     GÜZEL SANATLAR AKAD.
10767 M.REFİK YÜKSEL                 GÜZEL SANATLAR AKAD.
10780 NEDİM DİKİCİ                   GÜZEL SANATLAR AKAD.
10794 NEJAT VURAL                    GÜZEL SANATLAR AKAD.
10815 MEHMET CENGİZ SUNAR            GÜZEL SANATLAR AKAD.
10823 ZAFER BİRİNCİ                  GÜZEL SANATLAR AKAD.
10863 ALİ KERİM ÖZDİKMENLİ           GÜZEL SANATLAR AKAD.
10870 HASAN TUPAL                    İTÜ                 
10885 GÜZİN ÇAĞLARLAR                İTÜ                 
10953 İLHAN SİNAN BERBEROĞLU         A.D.M.M.A.          
10954 YÜKSEL ERGÜN                   A.D.M.M.A.          
10956 ZAFER İSMAİL KADER             A.D.M.M.A.          
10957 EMEL OĞUZ                      A.D.M.M.A.          
10959 AHMET İSFENDİYAR DEMİR         A.D.M.M.A.          
10960 ABDULMECİT CANKAT              İST.DEVLET G.S.A.   
10961 HABİBE İŞÇİ                    A.D.M.M.A.          
10963 NEŞE İTEZ                      A.D.M.M.A.          
10966 FATMA NUR AVANAŞ               A.D.M.M.A.          
10970 NURŞEN PEHLİVANOĞLU            A.D.M.M.A.          
10971 DENİZ DOĞANÇAY                 A.D.M.M.A.          
10973 HAYRİYE KALAYCI BAHADIR        A.D.M.M.A.          
10974 N.KEMAL ULUOCAK                A.D.M.M.A.          
10975 AYFER VURUŞ                    A.D.M.M.A.          
10978 HAMZA AYDOĞAN                  A.D.M.M.A.          
10980 HATİCE AKGÜL                   A.D.M.M.A.          
10983 KEMAL ORPAK                    A.D.M.M.A.          
10984 NURİ ZİYA ÇAĞLAR               A.D.M.M.A.          
10985 TURHAN KÜÇÜKKESKİN             A.D.M.M.A.          
10987 MELİH AYTAR                    A.D.M.M.A.          
10989 M.HALUK YILDIZ                 A.D.M.M.A.          
10990 A.YAPRAK YOLAL                 YURTDIŞI OKULLAR    
10993 H.FEHMİ ÇATALTEPE              A.D.M.M.A.          
10995 İBRAHİM LEVENT ERCAN           A.D.M.M.A.          
11001 RÜSTEM GEZEN                   A.D.M.M.A.          
11002 FEYZAL BEŞEN                   A.D.M.M.A.          
11004 M.YAŞAR ÖRENBAŞ                A.D.M.M.A.          
11006 PERİN GİRGİN                   GAZİ                
11008 ERDOĞAN TÜZEMEN                A.D.M.M.A.          
11009 AYŞE ALTAY                     A.D.M.M.A.          
11010 FİLİZ GÖKÇEN                   A.D.M.M.A.          
11013 SEMİHA ŞEYDA                   A.D.M.M.A.          
11014 H.ALEV BUĞDAY                  A.D.M.M.A.          
11016 BEDİRHAN ÖZTÜRK                A.D.M.M.A.          
11019 YASEMİN AYBAY                  K.TEKNİK            
11022 MUAMMER AYDIN                  A.D.M.M.A.          
11023 MEHTAP KÖK                     A.D.M.M.A.          
11024 M.CİHAT ERSAN                  A.D.M.M.A.          
11025 MUSTAFA KEMAL ALTAN            A.D.M.M.A.          
11026 ASIM YETKİN                    EGE                 
11027 AHMET SÜHA YURTERİ             A.D.M.M.A.          
11029 ATİLLA ŞENKAL                  A.D.M.M.A.          
11030 BİLGE GÜLEN                    A.D.M.M.A.          
11032 AHMET VEFİK ERDEM              İTÜ                 
11033 GÜLHAN KÖKSAL                  A.D.M.M.A.          
11036 ÖMER AKSOY                     A.D.M.M.A.          
11037 BAYRAM AZİZ YARDIM             A.D.M.M.A.          
11039 MEHTAP TUĞTEKİN                A.D.M.M.A.          
11041 UĞUR SERPER                    A.D.M.M.A.          
11042 HASAN ÖZBAY                    A.D.M.M.A.          
11043 ENDER LAY                      A.D.M.M.A.          
11046 KONAR YEKTA MERİÇ              A.D.M.M.A.          
11047 İBRAHİM ÖZTAN                  A.D.M.M.A.          
11048 CELAL ERSİN ÖZYAR              A.D.M.M.A.          
11049 NURAY GÜRSOY                   A.D.M.M.A.          
11050 GÜNERİ PINAR                   A.D.M.M.A.          
11203 HARİKA PEKER                   İ.D.M.M.A.          
11205 Ş.AYLA EMER                    A.D.M.M.A.          
11206 BİROL EMER                     A.D.M.M.A.          
11208 FARUK GÜNGÖR                   A.D.M.M.A.          
11212 TUĞRUL ERTÜRK                  A.D.M.M.A.          
11217 ÖMER KOÇ                       A.D.M.M.A.          
11219 NİLGÜN AKBAY                   A.D.M.M.A.          
11220 NİLGÜN DEMİRÖZ SARBAY          A.D.M.M.A.          
11221 ALİ KARAMAHMUT                 ODTÜ                
11223 ÇAĞLAYAN EFENDİOĞLU ÖZ         A.D.M.M.A.          
11224 SİBEL TANKUT                   A.D.M.M.A.          
11226 ZİYA ÇETİN                     A.D.M.M.A.          
11227 TÜLİN ÖNAL                     ODTÜ                
11228 HASAN ÖZLEK                    A.D.M.M.A.          
11229 FİKRET KARADAVUT               K.TEKNİK ÜNV.       
11232 M.BAHATTİN TUNCER              ODTÜ                
11233 HAYIRLI ÇİVİLİ                 GÜZEL SANATLAR AKAD.
11234 MUSA ÜNAL                      K.TEKNİK ÜNV.       
11235 R.METİN BUDAK                  K.TEKNİK            
11236 ADİL ÜMİT SIRDAŞ               ODTÜ                
11237 MEHMET GÖKER                   ODTÜ                
11238 FATMA NUR DEMİRBİLEK           ODTÜ                
11239 BEDİA FİLİZ  EKREN             ODTÜ                
11242 Y.GÜNER AYKAN                  ODTÜ                
11243 NURİ OSMAN YURDAKUL            A.D.M.M.A.          
11244 AYHAN KOLOĞLU                  ODTÜ                
11246 HASAN GENÇ                     ODTÜ                
11247 ABDULLAH UÇAR                  A.D.M.M.A.          
11249 BİRSEN İLLEEZ                  A.D.M.M.A.          
11251 MUSTAFA KUŞ                    ODTÜ                
11253 GÜLSUN GÜRSON                  ODTÜ                
11254 İKLİL MELİS ÖNEN               ODTÜ                
11256 MEHMET HAKAN YURDADOĞAN        ODTÜ                
11257 DERYA M.KÖROĞLU                ODTÜ                
11259 U.FAZIL SÜTÇÜ                  ODTÜ                
11260 SIDIKA ÖZDEN EVİN              ODTÜ                
11261 AHMET VEDAT ERTÜRK             ODTÜ                
11262 JÜLİDE KERİMOĞLU               A.D.M.M.A.          
11263 VİLDAN ERTÜRK                  ODTÜ                
11270 YALÇIN ATA                     A.D.M.M.A.          
11271 NAZAN SAĞLAM                   ODTÜ                
11272 NESİBE MERAL YALHI             ODTÜ                
11273 AHMET İLKER AKSU               ODTÜ                
11274 M.SANCAR SEVÜK                 ODTÜ                
11278 COŞKUN SARIGÖL                 A.D.M.M.A.          
11281 AYDIN ATİLA                    ODTÜ                
11285 AHMET KURTULUŞ CÜCEOĞLU        A.D.M.M.A.          
11289 MUSTAFA ÖZDEMİR                A.D.M.M.A.          
11293 MUSTAFA SAKARYA                ODTÜ                
11297 ÖNDER GÖKDAŞ                   KONYA D.M.M.A.      
11298 NESRİN ERTAN                   KONYA D.M.M.A.      
11300 SÜMER DEMİR                    A.D.M.M.A.          
11302 HASAN ER                       A.D.M.M.A.          
11312 FATMA ÖNDER                    KONYA D.M.M.A.      
11318 AHMET KAVUŞ                    K.T.Ü.              
11319 ADNAN GÜRSOY                   A.D.M.M.A.          
11321 GÜLÇİN AYBAYAR                 A.D.M.M.A.          
11324 MUHARREM GÜNDÜZ                A.D.M.M.A.          
11327 AHMET ŞÜKRÜ ÖCAL               A.D.M.M.A.          
11332 MUSTAFA ŞAHİN                  A.D.M.M.A.          
11338 MEHMET YAŞAR KARTAL            A.D.M.M.A.          
11340 DURAK KÖRÜK                    A.D.M.M.A.          
11342 REFİKA ÜNGÖR                   A.D.M.M.A.          
11344 ŞÜKRÜ DERİCİ                   A.D.M.M.A.          
11345 GÜLSUN SARIKAYA                ODTÜ                
11346 DEMET IRKLI ERYILDIZ           A.D.M.M.A.          
11349 ALİ ZİYA KARA                  A.D.M.M.A.          
11354 MEHMET TUĞRUL ERDEM            A.D.M.M.A.          
11355 ÖNDER Ö. ARSAN                 ADMMA               
11368 KAMER LEVENT                   KONYA D.M.M.A.      
11369 YÜCEL OĞUZ ÖZGÜVEN             ODTÜ                
11370 AHMET TURAN KOÇ                K.TEKNİK ÜNV.       
11371 AYDIN AYDIN                    A.D.M.M.A.          
11377 AHMET KIRAN                    ODTÜ                
11381 L.GÜLTEN ÇAĞLI                 ODTÜ                
11389 VAHİT TAŞKIRAN                 A.D.M.M.A.          
11391 HÜSAMETTİN ACUNGİL             A.D.M.M.A.          
11397 SERAP ÜSKÜDARLI                A.D.M.M.A.          
11398 TURGUT SOĞANCI                 A.D.M.M.A.          
11451 BOZKURT GÜRSOYTRAK             A.D.M.M.A.          
11464 A.MÜCEVHER KURDOĞLU            A.D.M.M.A.          
11477 YUSUF UZUN                     A.D.M.M.A.          
11478 ÜNER CÖMERT                    A.D.M.M.A.          
11479 ZUHAL SAYDAR                   ODTÜ                
11480 TÜLAY ÖZEK                     ODTÜ                
11486 NURAN USLU                     A.D.M.M.A.          
11490 ÖMER JANE                      A.D.M.M.A.          
11501 EMEL AKÖZER                    ODTÜ                
11502 Z.SERMİN AKINCI                A.D.M.M.A.          
11530 ŞEYDA YETGİNER                 A.D.M.M.A.          
11532 AHMET HALDUN KIYICAN           A.D.M.M.A.          
11762 SERAP SEVİLMİŞ                 A.D.M.M.A.          
11764 HAYRİYE SELMA KARAMAN          K.T.Ü.              
11788 AZİZE AYFER DOĞAN              A.D.M.M.A.          
11794 LEMAN VARKIR                   A.D.M.M.A.          
11966 MİHRİ BANU KIRATLIOĞLU         ODTÜ                
11982 BORA SAĞLAM                    A.D.M.M.A.          
12206 FÜSUN KAYIM                    A.D.M.M.A.          
12207 NEVBAHAR BOZKURT ATALAY        A.D.M.M.A.          
12296 ÜLYA BÜYÜKKAYIKÇI              A.D.M.M.A.          
12575 ŞERİFE MERAL HIZIROĞLU         A.D.M.M.A.          
12641 MÜGE EVRENSEL                  ODTÜ                
12642 DEMET İŞÇİL KÖKSAL             ODTÜ                
12720 NİLGÜN AKDOĞAN                 YURTDIŞI OKULLAR    
12721 ALAADDİN B. ALİ                ADMMA               
13088 ZAFER AKÖZ                     A.D.M.M.A.          
13550 NURULLAH LİMONCUOĞLU           YURTDIŞI OKULLAR    
14192 YAŞAR ARSLAN                   A.D.M.M.A.          
14600 TUNÇEL ÖCMEN                   AK.V.BEELDENDE KUNST
14701 A.AYTAN BÖRÜ                   A.D.M.M.A.          
16086 SUZAN AKÇIN                    GÜZEL SANATLAR AKAD.
16359 İBRAHİM YILMAZ                 YURTDIŞI OKULLAR    
16459 HÜSEYİN İLTER TAŞKIRAN         YURTDIŞI OKULLAR    
17933 ALAEDDİN FATHERAZİ             YURTDIŞI OKULLAR    
19605 A.ESİN AYKIN                   A.D.M.M.A.          
20122 İSMAİL HAKKI ÇETİNKAYA         YURTDIŞI OKULLAR    
27136 NİGAR GÜNİZİ MEMLÜK            A.D.M.M.A.          
27401 SARPER EREN                    İTÜ                 
33260 MUSTAFA İMAMOĞLU               A.D.M.M.A.          

Okunma Sayisi : 25687
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 16.11.2019 - 09:15:18
Şu an 71 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları