Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
ANTAKYA KÖPRÜBAŞI KENT MEYDANI VE YAKIN ÇEVRESİ KENTSEL TASARIM PROJE YARIŞMASI

Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Antakya Köprübaşı Kent Meydanı ve Yakın Çevresi Kentsel Tasarım Proje Yarışması” 31 Ekim 2021 tarihinde sonuçlandı.

Yarışmada projeleri ödüle değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır. Ödül alan tüm meslektaşlarımızı ve meslektaş adaylarımızı kutlarız.

ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

1.ÖDÜL - Rumuz 38476- 31 Sıra Numaralı Proje
Müellifler
Ervin Garip - Mimar (Ekip Temsilcisi)
S. Banu Garip - Mimar
A. Ahu Akgün - Şehir Plancı
Kamer Özaydan - Peyzaj Mimarı
Yardımcılar
Samet Küçükbay - İç Mimar
Fatma Karakaya Göker - İç Mimar
Salih Gül - Mimarlık Öğrencisi
Yağız Ateşoğlu - Mimarlık Öğrencisi

2.ÖDÜL - Rumuz 16209- 2 Sıra Numaralı Proje
Müellifler
Bahadır Kantarcı - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Ece Avcı - Mimar
Yasemin Çetinkaya - Şehir Plancı
Ece Kaya - Peyzaj Mimarı
Yardımcılar
Gün Rodoplu - Mimar
Merve Kalkan - Mimarlık Öğrencisi
Ertuğrul Yıldız - Mimar
Sıla Kutlu - Mimarlık Öğrencisi
Beyzanur Meriç - Mimarlık Öğrencisi
Burhan Akkaya - Mimar
Mehmet Yalçınkaya - Mimarlık Öğrencisi
Burak Develi - Mimar
Danışman
Egemen Onur Kaya - Mimar

3.ÖDÜL - Rumuz 72961- 45 Sıra Numaralı Proje
Müellifler
Özlem Atak Doğan - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Umut Doğan - Şehir Plancısı
Yusuf Doğan - Peyzaj Mimarı
Sema Serim - Mimar

1.MANSİON - Rumuz 62580- 37 Sıra Numaralı Proje
Müellifler
Sacit Arda Karaatlı - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Lebriz Atan Karaatlı - Mimar
Merve Yavuz - Peyzaj Mimarı
Cihan Şehla - Şehir Plancısı
Yardımcılar
Sena Şeyma Can - Mimar
Enver Yiğit Doğan - Mimar
Berfu Oker - Mimar

2.MANSİON - Rumuz 76154- 58 Sıra Numaralı Proje
Müellifler
Zuhal Kol - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Ozan Önder Özener - Mimar
Ozan Şen - Mimar
Berna Yaylalı - Peyzaj Mimarı
Zehra Saday Aygün - Mimar
Zeynep Küheylan - Mimar
Başak Demireş Özkul - Şehir Plancısı
Yardımcılar
Mehmet Bulut - Mimarlık Öğrencisi
Yağmur Özgüner - Mimarlık Öğrencisi
Tuğçe Dilan Özdemir - Mimarlık Öğrencisi
Yasir Mahdi - Mimarlık Öğrencisi
Danışman
Carlos Zarco Sanz - Mimar/Şehir Plancısı

3.MANSİON - Rumuz 52738- 36 Sıra Numaralı Proje
Müellifler
M. Batu Kepekçioğlu - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Tayfun Salihoğlu - Şehir Plancısı
Ecem Çalışkan - Mimar
D. Dinemis Aman - Peyzaj Mimarı
Emre Söylemez - Şehir Plancısı
Neslişah Kesici - Şehir Plancısı
Nihan Balkan - Şehir Plancısı
Erkan Akan - Mimar
Berkant Temiz - Mimar
Recep Çetin - Mimar
Özge Taşpınar - Mimar
Ayşe Feyza Karakoç - Mimar
Burcu Soygüzeloğlu - Şehir Plancısı
Araf Öykü Türken - Mimar
Didem İçen - Mimar
Yardımcılar
Diler Çiftçi - Orman Mühendisi/Peyzaj Mimarı
Sümeyye Karakaya - Mimar
Murat Demirer - Dijital Grafik Sanatçısı
Sueda Sünnetçi - Mimar
Hande Yalçın - Mimar
Aybüke Tüyloğlu - Şehir Plancısı
Ali Yasin Sarıoğlu - Geomatik Mühendisi
Büşra Aydın - Ulaştırma Mühendisi
Halit Kaya - Tekniker
Danışman
Kaan Özgün - Peyzaj Mimar
Emrah Erdem Özlü - İnşaat, Harita, Ulaştırma Mühendisi
Can Hançer - Çevre Mühendisi
Faruk Uyan - Mimar

SATIN ALMA - Rumuz 54907- 40 Sıra Numaralı Proje
Müellifler
Nesli Naz Aksu - Mimar/Peyzaj Mimarı (Ekip Temsilcisi)
Ezgi Başar - Mimar
Zehra Aksu - Mimar
Gülşen Aytaç - Şehir Plancısı
Ali Sinan Kalpaklı - Peyzaj Mimarı
Yardımcılar
Aleyna Yalçınkaya
K. Gaye Gültekin
G. Başak Şahin
Ece Er
Serpil Karaca
Danışman
Adnan Aksu - Mimar
Atilla Aksu - Jeofizik Mühendisi

SATIN ALMA - Rumuz 90913- 49 Sıra Numaralı Proje
Müellifler
Selim Atak - Mimar (Ekip Temsilcisi)
T. Doğu Ayan - Peyzaj Mimarı
Umut Cırık - Şehir Plancısı

SATIN ALMA - Rumuz 15326- 20 Sıra Numaralı Proje
Müellifler
Ezel Yağmur Çebi Okumuş - Mimar/Peyzaj Mimarı (Ekip Temsilcisi)
Cemil Hamdi Okumuş - Peyzaj Mimarı
Paşa Kaya - Mimar/Peyzaj Mimarı
Demet Yılmaz Yıldırım - Mimar
Ayşegül Özyavuz - Şehir Plancısı
Danışman
Ebru Şahin Taşçı - Mimar
Emre Taşçı - Mimar
İsa Eren Akbıyık - Peyzaj Mimarı
Naciye Kara - Peyzaj Mimarı
Kenan Aydınoğlu - Peyzaj Mimarı
Burcu Balaban Yılmaz-Peyzaj Mimarı
Süleyman Aydoğmuş-Peyzaj Mimarı
Ergün Aktaş-Mimar

Okunma Sayisi : 282673
Adres : Konur Sokak 4/3 06420 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 27.01.2022 - 17:18:25
Şu an 1 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları