ÇANAKKALE BELEDİYESİ ÇARŞI, YAŞAM MERKEZİ VE OTOPARK İLE YAKIN ÇEVRESİ ULUSAL MİMARİ PROJE YARIŞMASI
Çanakkale Belediyesi Çarşı, Yaşam Merkezi Ve Otopark İle Yakın Çevresi Ulusal Mimari Proje Yarışması sonuçlandı.
Yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır. Ödül alan tüm meslektaşlarımızı kutlarız.
ÇANAKKALE BELEDİYESİ ÇARŞI, YAŞAM MERKEZİ VE OTOPARK İLE YAKIN ÇEVRESİ ULUSAL MİMARİ PROJE YARIŞMASI
ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ
1.ÖDÜL
Proje No: 9 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Caner BİLGİN-Y.Mimar (Ekip Temsilcisi)
Hasan Bulut CEBECİ-Y.Mimar
İdil ERKOL BİNGÖL-Y.Mimar
Gözde ŞARLAK KRAMER-Şehir Plancısı
Danışmanlar
Onur KUTLUKAYA-Y.İnş.Müh.
Yardımcılar
Sami YÜCEL-Öğrenci
2.ÖDÜL
Proje No: 40 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Mustafa MUMCU-Mimar (Ekip Temsilcisi)
Cansu ARCAN MUMCU-Mimar
Cüneyt KAYA-İnş Müh.
Mine NORŞON-Şehir Plancısı
3.ÖDÜL
Proje No: 55 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Burcu SEVİNÇ-Mimar (Ekip Temsilcisi)
Rıfat YILMAZ-Mimar
Süleyman YILDIZ-Mimar
Özkan ÇALIŞKAN-İnş. Müh.
Reyhan KAPICIOĞLU-Şehir Plancısı
Danışmanlar
Başak TEKİN-Mimar
Mehmet Devrim ŞAHİN-Makine Müh.
Yardımcılar
Hüseyin Mert ÇİVİ-Mimarlık Öğrencisi
Büşra ÖZEN-Mimarlık Öğrencisi
Zeynep ERGAN-Mimarlık Öğrencisi
EŞDEĞER MANSİYON
Proje No: 35 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Soner KULOĞLU-Mimar (Ekip Temsilcisi)
Eray MORGÜL-Şehir Plancısı
Mustafa KARA-İnş Müh.
Yardımcılar
Onur OCAKCI-Mimar
Uğur KAYNAK-Mimar
Burak KİREÇLİGİL-Mimar
Uğurcan TORUN-Mimar
EŞDEĞER MANSİYON
Proje No: 73 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Mustafa Barış YEGENA-Mimar-MSGSÜ (Ekip Temsilcisi)
Özge ÖZKUL-Mimar-TÜ
Nahit KARACA-Şehir Plancısı-MSGSÜ
Abdullah KALINER-İnş. Müh. EÜ
Danışmanlar
Aziz Rıdvan KUTLUTAN-Yrd.Doç.Dr.Mimar-MSGSÜ
Tanzer TEZEN-Şehir ve Bölge Plancısı-MSÜ
Sabri PEHLİVAN-Elektrik Müh.-YTÜ
Yardımcı
Nilda ARDA-Öğrenci-YÜ
EŞDEĞER MANSİYON
Proje No: 74 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Burak YARDIMCI-Y.Mimar (Ekip Temsilcisi)
Ali ÖNALP-Mimar
Güney GÜLTEKİN-Mimar
Erhan ARSLAN-Mimar
Samet KILIÇ-İnş.Müh.
Elif TAN-Şehir Plancısı
EŞDEĞER MANSİYON
Proje No: 81 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Burak PELENK-Mimar-YTÜ (Ekip Temsilcisi)
İbrahim ÖZBARIŞ-Şehir Plancısı-MSGSÜ
Mehmet Murat ERGİN-İnş Müh.-ODTÜ
Yardımcılar
Eda YAZKURT PELENK-Mimar-YTÜ
Damla İÇYER-Mimar-İBÜ
Soysal CİRİT-Öğrenci-YTÜ
Birce TÜLBEZ-Öğrenci-YTÜ
EŞDEĞER MANSİYON
Proje No: 84 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Hakkı Can ÖZKAN-Mimar-YTÜ (Ekip Temsilcisi)
Eymen Çağatay BİLGE-Mimar-ODTÜ
Ferhat BULDUK-Mimar-YTÜ
Özlem ÖZDENER ÖZKAN-Mimar-ODTÜ
Mükremin ÖZKAN-Mimar-DGSA
Çetin YARLIGAN-Şehir Plancısı-İTÜ
Mustafa Ümit ÖZKAN-İnş Müh.-YTÜ
SATIN ALMA
Proje No: 43 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Ünal Ali ÖZGER-Mimar -İKÜ (Ekip Temsilcisi)
Cemal ŞAPOĞLU-Mimar-İKÜ
Aslı Bilge KOÇAK-Şehir Plancısı-YTÜ
Ahmet ÖZDİL-İnş Müh.-AÜ
Yardımcılar
Elif AĞOĞLU-Mimarlık Öğrencisi-İKÜ
Gülcan Aleyna YILDIZ-Mimarlık Öğrencisi-İKÜ
Aleyna BAYRAKTAR-Mimarlık Öğrencisi-İKÜ
Batuhan PAVLENKO-Mimarlık Öğrencisi-İKÜ
Oğuzhan Selim TOPAÇ-Mimarlık Öğrencisi-İKÜ
Nur Melis TURHAN-Peyzaj Mimarı
Danışmanlar
Hakkı YIRTICI-Doç.Dr.-Mimar
Pelin ÇETKEN-Arş. Gör.Mimar-İKÜ
SATIN ALMA
Proje No: 63 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Ela SARUHAN-Mimar (Ekip Temsilcisi)
Mustafa AKIN-İnş Müh.
Sebahattin ÖZTÜRK-Şehir Plancısı
Banu KÖKER-Mimar
Danışmanlar
Ayşe KARADEMİR-Y.Mimar-Rest.Uzm.
Süreyya SARUHAN-Y.Mimar-Rest.Uzm.
Yardımcılar
Ebru ÖZDİNÇ
İpek TUNCAY
Nursen MUSLU
SATIN ALMA
Proje No: 125 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Eser KÖKEN İŞLEYİCİ-Y.Mimar-ODTÜ (Ekip Temsilcisi)
Sevda ÖZKAN İMAMOĞLU-Y.Mimar-ODTÜ
Zümral AYGÜLER KARTAL-Mimar-ODTÜ
Danışmanlar
Ekin AKKAYA-Y.İnş Müh.-ODTÜ
Mustafa Remzi SÖNMEZ-Şehir Plancısı-ODTÜ
Yardımcılar
Eda ABAY-Mimar-Gazi Ü.
Ilgın ŞENSES-Mimar-MSÜ
Cemre ÖNERTÜRK-Mimar-ODTÜ
Seçkin DİNGİL-Mimar-ODTÜ
Hızır Çağan ÇELİK-Mimarlık Öğrencisi-Gazi Ü.
Mihriban ERKOÇ-Yardımcı