Üye Bilgileri.size uygun bölümden devam ediniz.sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir. |
İSTANBUL SENİN, KENT MOBİLYALARI VE OYUN-REKREASYON ÜRÜNLERİ TASARIMI YARIŞMASI İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “İstanbul Senin, Kent Mobilyaları ve Oyun Rekreasyon Ürünleri Tasarımı Yarışması” 28 Haziran 2020 tarihinde sonuçlandı.Yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır. Ödül alan tüm meslektaşlarımızı kutlarız. ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ 1. KATEGORİ – Kent Mobilyaları 1. ÖDÜL (35 - 51327) Müellifler Başak Bakkaloğlu, Mimar Cemal Çobanoğlu, Y. İç Mimar Umut Erkin Güngör, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı Yardımcılar Reşad Çoban, Y. İç Mimar Eda Aygün, İç Mimar
2. ÖDÜL (39 - 96351) Müellifler Elif Kadayıf, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı Murat Erbaş, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
3. ÖDÜL (17 - 46024) Müellifler Ahmet Aykut Erol, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
4. ÖDÜL (27 - 13624) Müellifler Çağrı Demirbaş, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı Yardımcılar Berkay Kinnap, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
5. ÖDÜL (36 - 72410) Müellifler Hande Cebeci, Mimar
1. MANSİYON (19 - 75357) Müellifler Efe Gözen, Y. Mimar Yardımcılar Burcu Biçer Saner, Y. Mimar Mert Aydın, Mimar
2. MANSİYON (4 - 24619) Müellifler Gökhan Ertürk, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
3. MANSİYON (29 - 18032) Müellifler İdil Çubuklugil, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı Altıner Yıldırım, Mimar
4. MANSİYON (13 - 48217) Müellifler Teberdar Gürbey, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
5. MANSİYON (10 - 64912-A) Müellifler Ayşen Yudum Boytorun, Mimar
SATINALMA (38 - 17594) Müellifler Ömer Altuğ Gönülal, Mimar Fulya Kuşbabalı, Mimar
SATINALMA (6 - 11030) Müellifler Evren Başbuğ, Y. Mimar (Ekip Temsilcisi) Oğuz Bodur, Mimar Elif Geylani, Mimar Oğuzhan Zeytinoğlu, Mimar Cansu Çelikyürek, Y. Mimar Nilay Altınay, İç Mimar Dilşah Şatıroğlu, Mimar Sara Kerimi, Mimar Mehmet Kaymaz, Mimar
2. KATEGORİ – Oyun-Rekreasyon Ürünleri
1. ÖDÜL (67 - 61803) Müellifler Ozan Gürsoy, Y. Mimar (Ekip Temsilcisi) Umut Baykan, Y. Mimar Yardımcılar İlayda Akak, Mimarlık Öğrencisi Gökalp Yiğit Denktaş, Mimarlık Öğrencisi Danışmanlar Güneş Kayacı Sevinç, Psikolog Nil Aynalı Eğler, Y. Mimar Hüseyin Furkan Balcı, Y. Mimar Oğuz Emre Bal, İç Mimar
2. ÖDÜL (64 - 37190) Müellifler Hüseyin Öztürk, Y. Peyzaj Mimarı
3. ÖDÜL (79 - 16840) Müellifler Meryem Merve Topdaş, İç Mimar Yardımcılar Gamzenur Okut, İç Mimar Ali Uğur Koç, İç Mimar Vesiyle Beria Girgin, İç Mimar
4. ÖDÜL (70 - 78261) Müellifler Murat Erbaş, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
5. ÖDÜL (68 - 19638) Müellifler Özlem Perşembe, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı Tuğçe Telci, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
1. MANSİYON (77 - 14729) Müellifler Muharrem Şeyda, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
2. MANSİYON (75 - 48576) Müellifler Uğur Güler, Mimar Yardımcılar Hürcan Bayram, Mimar Ali Güzel, Mimar Ubeydullah Yaşar, Mimar Osman Tunahan Çelen, Öğrenci
3. MANSİYON (55 - 17452) Müellifler Sedat Dulkadiroğlu, Mimar (Ekip Temsilcisi) Yardımcılar Caner Obalı, Mimar
4. MANSİYON (65 - 14926) Müellifler Alper Arkun, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
5. MANSİYON (63 - 75398) Müellifler Yağmur Yenice, Mimar (Ekip Temsilcisi) Merve Dokumacı, Mimar (Müellif) Yardımcılar Irmak Yenice, Endüstriyel Tasarım Öğrencisi
SATINALMA (58 - 31428) Müellifler Gözde Dalaklı, Mimar Oğuzhan Sadık Demircan, Mimar Yardımcılar Beyza Poyraz, Endüstri Ürünleri Tasarımı Öğrencisi
SATINALMA (60 - 52084) Müellifler Semih Çağlar Alkan, Endüstri Ürünleri Tasarımcısı
SATINALMA (69 - 18529) Müellifler Furkan Şanlı, Mimar (Ekip Temsilcisi) Burak Emre Ekşi, Mimar
Tweetle
Okunma Sayisi : 319431
|
Adres : Konur Sokak 4/3 06420 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967 |
Son Güncelleme : 12.03.2024 - 09:10:31 Şu an 1 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları |