SÜLEYMANPAŞA BELEDİYE HİZMET BİNASI ULUSAL MİMARİ PROJE YARIŞMASI
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi Hizmet Binası Ve Çevre Düzenlemesi Proje Yarışması sonuçlandı. Yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır.
TEKİRDAĞ SÜLEYMANPAŞA BELEDİYESİ HİZMET BİNASI VE ÇEVRE DÜZENLEMESİ PROJE YARIŞMASI ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ
1.ÖDÜL
Proje Ekibi:
Fırat Doğan - Mimar ( Ekip Başı )
Burcu Kırcan Doğan - Mimar
Yasemin Güler - Mimar
Önder Volkan Yaltıraklı - İnşaat Mühendisi
2.ÖDÜL
Proje Ekibi:
İbrahim Eyüp - Mimar ( Ekip Başı )
Olcay Ovalı Eyüp-Mimar
Hakan Deniz Özdemir - Mimar
Hakan Çatalkaya - İnşaat Mühendisi
Yardımcı Ekip:
Berkayhan Soybora ( Öğrenci )
3.ÖDÜL
Proje Ekibi:
Mehmet Metin Polat - Mimar ( Ekip Başı )
Bilge Altuğ - Mimar
Onur Ertaş - İnşaat Mühendisi
Yardımcı Ekip:
Gizem Özer - Mimar
Ecem Özden – Restoratör
1. MANSİYON
Proje Ekibi:
Deniz Dokgöz-Mimar (Ekip Başı)
Ferhat Hacıalibeyoğlu - Mimar
Orhan Ersan-Mimar
Cemal Coşak - İnşaat Mühendisi
Yardımcı Ekip:
Gülcan Afacan - Mimar
Zeynep Alpsoy - Öğrenci
Hüseyin Cevher Akbaş – Öğrenci
2. MANSİYON
Proje Ekibi:
Mete Keskin - Mimar
Esra Yılmaz Keskin - Mimar
Gizem Ertaş - Mimar
İbrahim Halil Katar - İnşaat Mühendisi
Yardımcı Ekip:
Abdülkadir Keleş - Öğrenci
Aylin Özkan - Öğrenci
Nusret İrfan Uşun - Öğrenci
Emre Sağlık – Öğrenci
3. MANSİYON
Proje Ekibi:
Onur Yüncü - Mimar
Hilmi Yüncü - İnşaat Mühendisi
Yardımcı Ekip:
Ali Ateş - Mimar
Ozan Çiçek - Mimar
Yekta Seren - Mimar
Elif Ezgi Öztürk - Öğrenci
İpek Deniz Alpdoğan - Öğrenci
Begüm Sarı - Öğrenci
Atacan Okumuş - Öğrenci
İlayda Yalçın - Öğrenci
Hazal Gümrükçüoğlu – Mimar
4. MANSİYON
Proje Ekibi:
Oğuzhan AYDIN - Mimar (Ekip Başı)
Sinan Tuncer - Mimar
Hüseyin Semih Yeşilmen - Mimar
Yücel Demir - Mimar
Bülent Deveci-İnşaat Mühendisi
5. MANSİYON
Proje Ekibi:
Murat Arif Suyabatmaz - Mimar (Ekip Başı)
Hakan Demirel - Mimar
Özgür Tuncer - İnşaat Mühendisi
Yardımcı Ekip:
Elif Yılmaz - Mimar
Orhun Ülgen - Mimar
Kübra Paksoy - Mimar
Sibel Küçükcoşkun - Mimar
Safa Hilmi Aktaş - Mimar
Demet Güliz Uslu - Mimar
Özge Süvari - Öğrenci
Merve Patat - Öğrenci
Harun Urtekin - Öğrenci