Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
AHLAT GENÇLİK KAMPI MİMARİ PROJE YARIŞMASI

Bitlis İl Özel İdaresi Ahlat Gençlik Kampı Mimari Proje Yarışması sonuçlandı. Yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır.

1.ÖDÜL
Proje No: 44 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Cihan Sevindik, Mimar
Akın Akay Akıncı, inşaat Mühendisi
Danışmanlar
Zeynep Canan Sevindi, Yüksek Mimar
Yardımcılar
Ezgi Atalayın, Mimar
Aykut lğdeli, Öğrenci
Cebrail Asnuk, Öğrenci
Abdullah Einci, Öğrenci
Mehmet Mutlutür, Öğrenci
Ece Enhoş, Öğrenci

2.ÖDÜL
Proje No: 48 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Soyer Bayraktar, Mimar
Emre Günay, Mimar
Fatih Yesevi Okur, inşaat mühendisi

3.ÖDÜL
Proje No: 12 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Tuna Han Koç, Mimar
Fatma Zeynep Altınbaşlı, Mimar
Özgür Şentürk, inşaat Mühendisi
Yardımcılar
Ayşe Nur Çabuk, Mimar
Hüseyin Polat, Mimar

1. MANYON
Proje No: 30 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
İbrahim Eyüp, Mimar
Olcay Ovalı Eyüp, Mimar
Hakan Deniz Özdemir, Mimar
Hakan Çatalkaya, inşaat Mühendisi

2. MANYON
Proje No: 7 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Yasin Gümüş, Mimar
Ramazan Kızıltaş, Mimar
Doğan Çiftçi, inşaat Mühendisi
Yardımcılar
İlyas Bakan, Mimar

3. MANYON
Proje No: 39 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Burak Pelenk, Mimar
Eda Yazkurt Pelenk, Mimar
Mustafa isbir Gürbüz, inşaat Mühendisi
Danışmanlar
Kerem Olcaytu, Elektrik Mühendisi
Sedat Akar Yıldız, Makine Mühendisi
Yardımcılar
Damla içyer, Mimar
Gülizar ilhan, Mimar
Baran Can Dağıstan, Mimar
Meral Demirei, Öğrenci
Çiğdem Topaloğlu, Öğrenci
Mustafa Nursoy, Öğrenci
Dilara Kısa, Öğrenci

4. MANYON
Proje No: 15 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Necdet Kırhan Yazıcı, Yüksek Mimar
Osman Güneş Erden, Mimar
Hakan Boz, inşaat Mühendisi
Yüksel Can, inşaat Mühendisi
Danışmanlar
Ezel Yağmur Çebi Okumuş, Mimar ve Peyzaj Mimarı
Kübra Ak, Mimar
Ömer Ak, Mimar
Paşa Kaya, Mimar
Mehmet Üstündağ
Ahmet llvas Sözeri, Mimar

5. MANYON
Proje No: 19 sıra numaralı proje
Proje Ekibi
Cenk Çeşmeli, Mimar
Müge Erkılıç, Mimar
Tolga Çeşmeli, inşaat Mühendisi
Yardımcılar
Ceyda Duruş, Mimar
Hüseyin Kezer, Yüksek Mimar

Okunma Sayisi : 200140
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 16.07.2018 - 15:34:34
Şu an 48 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları