AMASYA MERZİFON BELEDİYESİ İŞ VE YAŞAM MERKREZİ MİMARİ PROJE YARIŞMASI
Amasya Merzifon Belediyesi İş Ve Yaşam Merkezi Mimari Proje Yarışması sonuçlandı. Yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır.
AMASYA MERZİFON BELEDİYESİ İŞ VE YAŞAM MERKEZİ MİMARİ PROJE YARIŞMASI ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ
1.ÖDÜL
Proje No: 61 sıra numaralı proje
Burak MANGUT, Y.Mimar (MSGSÜ) (Ekip Başı)
Hasan Murad ADALI, Mimar (MSGSÜ)
Burak ÇIKRIKÇI, Mimar (MSGSÜ)
Kurtuluş ATASEVER, Y. İnşaat Mühendisi (İTÜ)
2.ÖDÜL
Proje No: 199 sıra numaralı proje
Fatma Zeynep ALTINBAŞLI, Mimar (İzmir Yaşar Üniversitesi) (Ekip Başı)
Tuna Han KOÇ, Mimar (KTÜ)
Hüseyin POLAT, Mimar (ESOGÜ)
Güven UYAROĞLU, İnşaat Mühendisi (KOÜ)
3.ÖDÜL
Proje No: 79 sıra numaralı proje
Burçin Cem ARABACIOĞLU, Mimar (MSGSÜ) (Ekip Başı)
Feride Pınar ARABACIOĞLU, Y.Mimar (MSGSÜ)
İrfan SAYDAR, Y. İnşaat Mühendisi (İTÜ)
EŞDEĞER MANSİYON
Proje No: 08 sıra numaralı proje
Tuberk ALTUNTAŞ, Mimar (Haliç Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi)
Berkan BİRKAN, İnşaat Mühendisi (Zonguldak Karaelmas Üniversitesi)
Yardımcı
Melis EYÜBOĞLU ALTUNTAŞ, Mimar (GÜ, Bilgi Üniversitesi)
EŞDEĞER MANSİYON
Proje No: 28 sıra numaralı proje
İbrahim EYUP, Mimar (YTÜ) (Ekip Başı)
Hakan Deniz ÖZDEMİR, Mimar (YTÜ)
Olcay OVALI EYUP, Mimar (YTÜ)
Hakan ÇATALKAYA, İnşaat Mühendisi (YTÜ)
EŞDEĞER MANSİYON
Proje No: 77 sıra numaralı proje
Orkun ÖZÜER, Y. Mimar (İTÜ) (Ekip Başı)
G. Rabia EVKAYA, Mimar (ODTÜ)
Güven ÖZER, Y. İnşaat Mühendisi (İTÜ)
Danışmanlar
Kerem ÇINAR, Mimar (İTÜ)
EŞDEĞER MANSİYON
Proje No: 101 sıra numaralı proje
Kerem ÇINAR, Mimar (İTÜ) (Ekip Başı)
M. Göktuğ DEDEOĞLU, Mimar (Beykent Üniversitesi)
Mustafa UZYARDOĞAN, İnşaat Mühendisi (İTÜ)
Danışmanlar
Orkun ÖZÜER, Y. Mimar (İTÜ)
EŞDEĞER MANSİYON
Proje No: 125 sıra numaralı proje
Emre AKIN, Mimar (MSGSÜ)
Oğuzhan ABDİK, Mimar (MSGSÜ)
Hüseyin ÇINAT, İnşaat Mühendisi (Selçuk Üniversitesi)
Danışmanlar
Ezgi ÇUNCÜ, Mimar (YTÜ)
Aygen EROL, Mimarlık Öğrencisi (MSGSÜ)