İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EVKA-3 SOSYAL MERKEZ VE AKTARMA İSTASYONU MİMARİ PROJE YARIŞMASI
Serbest, ulusal ve tek kademeli olarak yapılan yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır.
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ EVKA-3 SOSYAL MERKEZ VE AKTARMA İSTASYONU MİMARİ PROJE ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ
1.ÖDÜL
14 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Sıddık Güvendi - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Barış Demir - Mimar
Oya Eskin Güvendi - Mimar
Özge Dominguez Perez - Peyzaj Mimarı
Mehmet Ali Yılmaz - İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Büşra Temiz - Mimar
Ece Abdioğlu- Mimar
Oğuzhan Yılmaz-Öğrenci
Deniz Söy-Öğrenci
2. ÖDÜL
39 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Ramazan Avcı - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Seden Cinasal Avcı - Mimar
Elvan Ender - Peyzaj Mimarı
Zafer Kınacı - İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Merve Özduman - Mimar
Mert Doğaray - Öğrenci
Nil Özkır - Öğrenci
Yusra Ekin - Öğrenci
Mustafa Can - Maket
3.ÖDÜL
36 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Güven Şener - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Şirin Bayram - Mimar
Ayça Yeşim Çağlayan - Peyzaj Mimarı
Ahmet Baran - İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Mehmet Sümbül
Kaan Kutluer
Sadık Ecer
1.MANSİYON
20 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Kemal Serkan Demir - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Ece Türkel Demir - Mimar
Feyza Nur Çelik - Peyzaj Mimarı
Ali Erman Aydın - İnşaat Mühendisi
Yardımcı
Sinem Demir - Öğrenci
2. MANSİYON
30 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Sevince Bayrak - Yüksek Mimar (Ekip Temsilcisi)
Oral Göktaş - Yüksek Mimar
Atıl Aggündüz - Mimar
Derya Ertan - Mimar
Elif Çelik Tangör - Y. Mimar
Saime Selda İpek - Peyzaj Mimarı
Mustafa İspir Gürbüz - İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Elif Çivici - Öğrenci
Baran Aybars - Öğrenci
3. MANSİYON
15 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
İskender Hüseyinkulu - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Doğukan Abacı - Peyzaj Mimarı
Melik Rüçhan Şensoy - İnşaat Mühendisi
Yardımcılar
Ebru Kanlı - Mimar
Altun Özdemir - Mimar
Zeynep Baştürk - Mimar
Bekir Çakan - Maketçi
4. MANSİYON
28 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Lebriz Atan Karaatlı - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Sacit Arda Karaatlı - Mimar
Didem Karaca - Peyzaj Mimarı
Mustafa Yavuz Bilgiç - İnşaat Mühendisi
5. MANSİYON
64 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Ayhan Usta - Y. Mimar / Prof. Dr. (Ekip Temsilcisi)
Gülay Usta - Y. Mimar / Prof. Dr.
Ali Kemal Şeremet - Mimar
Elçin Hande Oktay - Mimar
Orhan Selahattin Bektaş - İnşaat Yüksek Mühendisi
Zekiye Esra Sunayol - Peyzaj Mimarı
Yardımcılar
Göksu Özalp - Mimar
Kadir Türkdönmez - Mimar
Şafak Beşiroğlu - Öğrenci
Barış Terzi - Öğrenci
6. MANSİYON
92 sıra numaralı proje
Ekip Listesi
Mustafa Barış Yegena - Mimar (Ekip Temsilcisi)
Özge Özkul - Mimar
Yiğitcan Karacaoluk - İnşaat Mühendisi
Hande Kalender - Peyzaj Mimarı
Danışmanlar
Mustafa Kürşat Başar - Makina Mühendisi
Sabit Cevat Tanrıöver - Makina Yüksek Mühendisi
Mustafa Öksüz - Makina Mühendisi
Abdullah Kalıner - İnşaat Mühendisi
Tanzer Sezen - Şehir ve Bölge Plancısı
Yeşim Akın - Şehir ve Bölge Plancısı
Mehlika Afra Cebeci - Peyzaj Mimarı
Sabri Pehlivan - Elektrik Mühendisi