Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM ENTEGRASYON MERKEZİ VE YAKIN ÇEVRESİNİN DÜZENLENMESİ ULUSAL MİMARİ PROJE YARIŞMASI

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Ulaşım Entegrasyon Merkezi Ve Yakın Çevresinin Düzenlenmesi Ulusal Mimari Proje Yarışması” sonuçlandı.

 

Serbest, ulusal ve tek kademeli olarak yapılan yarışmada projeleri derece ve mansiyona değer görülen yarışmacı ekiplerin isim ve derecelerine ilişkin liste aşağıdadır.

 

İZMİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM ENTEGRASYON MERKEZİ VE YAKIN ÇEVRESİNİN DÜZENLENMESİ ULUSAL MİMARİ PROJE YARIŞMASI

ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

 

1.ÖDÜL

Oknur Çalışkan - Y.Mimar (Ekip Başı)

Mehmet Zeyat Hattapoğlu - Peyzaj Mimarı (Danışman)

Özgür Şentürk - İnşaat Müh. (Danışman)

Mustafa Soyer -  Makine Müh.(Danışman) Haydar Aydın - Elektrik Müh. (Danışman)

 

2. ÖDÜL

Evren Başbuğ - Y. Mimar (EkipBaşı)

Can Özcan -Y. Mimar

Oğuzhan Zeytinoğlu - Mimar

Cemal Çoşak - İnşaat Müh. (Danışman)

Necdet Tunalı - Makine Müh. (Danışman)

A. Levent Ünal - Elektrik Müh. (Danışman)

Özlem Arvas - Mimar (Danışman)

Dilşad Kurtoğlu - Y. Mimar (Danışman)

Özcan Kaygısız - Mimar (Danışman)

Tunahan Çağlayan Ekici (Yardımcı)

Melisa Işık (Yardımcı)

Duygu Kısacık (Yardımcı)

Hatice Deneri (Yardımcı)

İhsan Özkömeç(Yardımcı)

 

3.ÖDÜL

Ebru Yılmaz - Y. Mimar (Ekip Başı)

Seçkin Kutucu - Y. Mimar

Yonca Kutucu - Mimar

Aslı Gümüşçekiş Odabaşı - Y. İnşaat Müh.(Danışman)

Burcu Karaman - Makine Müh. (Danışman)

Namık Onmuş - Elektrik Müh. (Danışman)

Beyza Beydilli - Mimar (Yardımcı)

Pelin Aykutlar - Y. Mimar (Yardımcı)

Işılay Tiarnagh Sheridan - Y. Mimar (Yardımcı)

Ömer Başar (Öğrenci)

Oğuz Bodur (Öğrenci)

Gizem Begüm Boylu (Öğrenci)

 

EŞ DEĞER MANSİYON

Mehmet Mustafa Demir - Mimar (Ekip Başı)

Kaan Zontul - Mimar

Deniz Kemaldar - Mimar

Nurselcen Karaaslan – Mimar

Okan Demirtaş - İnşaat Teknikeri (Yardımcı)

Hamdi Atay - İnşaat Mühendisi

 

EŞ DEĞER MANSİYON

Kerem Piker - Mimar (Ekip Başı)

Burçak Sönmez - Mimar (Yardımcı)

Edibe Bikem Kılınçaslan - Mimar (Yardımcı)

Duygu Bingül - Mimar (Yardımcı)

Mahmut Ünal - Mimar (Yardımcı)

Yiğit Öztürk - Mimar (Yardımcı)

Beyza Derbentoğulları - Mimar (Yardımcı)

Çiğdem Erdoğan - Mimar (Yardımcı)

Mustafa İspir Gürbüz - İnşaat Mühendisi (Danışman)

M. Yavuz Gündüz - Makine Müh. (Danışman)

Yılmaz Oğralı - Elektrik Müh. (Danışman)

 

EŞ DEĞER MANSİYON

Deniz Yazıcı - Mimar (Ekip Başı)

Doğan Türkkan - Mimar

Onur Akın - Mimar

Özgür Şentürk - İnşaat Mühendisi

Hande Gül Türkkan - Mimar (Yardımcı)

Müge Kuzubaşıoğlu - Mimar (Yardımcı)

Nail Ünal - Makine Müh. (Danışman)

Tuna Taşlık - Elektrik Müh. (Danışman)

 

EŞ DEĞER MANSİYON

Mehmet Metin Polat - Mimar (Ekip Başı)

Bilge Altuğ - Mimar

Ceyda Cihangir - Mimar

Erman Uçaroğlu - Mimar

Gizem Özer - Y. Mimar (Danışman)

Onur Ertaş - İnşaat Mühendisi (Danışman)

Ömer Cenk Tiftikçigil - Makine Müh. (Danışman)

Belgin Pekcak - Elektrik Müh. (Danışman)

Ecem Özden - Restoratör (Yardımcı)

 

EŞ DEĞER MANSİYON

İnanç Eray - Y. Mimar (Ekip Başı)

Uğur İmamoğlu - Y. Mimar

Mehmet Zafer Kınacı - İnşaat Müh.

Orhan Murat Gürson - Makine Müh.

Başak Bozkurt - Elektrik Müh.

Hüseyin Gülsoy - Elektrik Müh.

Gonzalo Carbajo - Y. Mimar (Danışman)

Pınar Güvenç Eray - Endüstri Müh. (Danışman)

Marco Mattia Cristofori - Y. Mimar (Yardımcı)

Anıl Sakaryalı - Y. Mimar (Yardımcı)

Elif Hazar Karahan - Y. Mimar (Yardımcı)

İris Şenel - Mimar (Yardımcı)

Öykü Arda - Şehir Plancısı (Yardımcı)

Ahlam Hamed - Mimar (Yardımcı)

Egemen Onur Kaya - Öğrenci (Yardımcı)

Okunma Sayisi : 182336
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 12.12.2017 - 15:53:46
Şu an 40 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları