Üye Bilgileri.

size uygun bölümden devam ediniz.

sitemizdeki online işlemlerden yararlanabilmek için kayıt olup parolanızla giriş yapmanız gerekmektedir.
Daha önce insan kaynakları için bir parola aldıysanız o parolayı kullanabilirsiniz.

Henüz üye değilmisiniz? Yeni kayıt!

Detaylı Arama.

size uygun bölümden devam ediniz.

site içerisindeki tüm içerikte arama yapılmaktadır. birden fazla kelime aratabilirsiniz.


25 50 75 100

Yayınlanma Tarihine Göre
Eklenme Tarihine Göre
Başlığa Göre
Okunma Sayısına Göre

Başlıkta Açıklamada İçerikte

Aynen girildiği gibi
Kelimelerin hepsi
Kelimelerden herhangi biri
ODA ÇALIŞMALAR KENT GÜNDEMI MESLEKI UYGULAMA YAYIN ÜYELER EĞITIMLER ONLINE İŞL.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Hizmet Binası Mimari Proje Yarışması

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi tarafından 24 Haziran 2016 tarihinde ilan edilen “BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE HİZMET BİNASI MİMARİ PROJE YARIŞMASI” sonuçlanmıştır.

 

Ödül alan tüm meslektaşlarımızı kutlarız.

 

BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE HİZMET BİNASI MİMARİ PROJE YARIŞMASI ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

 

1. ÖDÜL

54 Sıra Numaralı Proje

Proje Ekibi:

Barış DEMİR (Ekip Temsilcisi), Mimar

Sıddık GÜVENDİ, Mimar

Burak PELENK, Mimar

Gökşen Ezgi BOZ, Peyzaj Mimarı

Murat AKYÜZ, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar:

Damla İÇYER, Mimar

Betül YILMAZ, Mimar

Ebru Elif AYDIN, Öğrenci

Merve EFLATUN, Öğrenci

Oğuzhan YILMAZ, Öğrenci

Ahmet YAYMANOĞLU, Öğrenci

 

2. ÖDÜL

84 Sıra Numaralı Proje

Proje Ekibi:

Murat SÖNMEZ (Ekip Temsilcisi), Mimar

Derya GÜLEÇ ÖZER, Mimar

Nesli Naz AKSU, Peyzaj Mimarı

Özgür ÖZCAN, İnşaat Mühendisi

 Danışmanlar:

Aktan ACAR, Mimar

Işıl RUHİ SİPAHİOĞLU, Mimar

Merve AŞÇIOĞLU, İç Mimar

Zeynep SAVCI ÖZGÜVEN, Mimar

İrem ŞERİFOĞLU, İnşaat Mühendisi

Murat ÇUBUK, İnşaat Mühendisi

Melih ÖZÜNER, Makine Mühendisi

Kemal AYKAÇ, Elektrik Mühendisi

 

Yardımcılar:

Çiğdem KOÇ, Mimar

Parisa MOBARAKİ, Mimar

Furkan BALCI, Öğrenci

Gülsün Ecem DURUKAN, Öğrenci

Mert DOĞARAY, Öğrenci

Utku DOĞANAY, Öğrenci

Yusuf ERTAŞ, Öğrenci

 

 

3. ÖDÜL

43 Sıra Numaralı Proje

Proje Ekibi:

Mert VELİPAŞAOĞLU (Ekip Temsilcisi), Mimar

Caner BİLGİN, Mimar

Danışmanlar:

Emel ŞANOĞLU, Peyzaj Mimarı

Bora KACAR, İnşaat Mühendisi

Berkan BİRKAY, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar:

Begüm YILMAZ BİLGİN

Didem YAVUZ VELİPAŞAOĞLU

Serdar ALBAZ

 

1. MANSİYON

9 Sıra Numaralı Proje

Proje Ekibi:

Mert USLU (Ekip Temsilcisi), Mimar

Nilay ÖZCAN USLU, Mimar

Melek GÜNEYSU, Mimar

Gizem Rahime KESİKBAŞ, Peyzaj Mimarı

Mehmet Ali AKÇAKAYA, İnşaat Mühendisi

Yardımcılar:

Ayşe Ece DAYIBAŞ, Öğrenci

Selen ÖZKAN, Öğrenci

 

2. MANSİYON

27 Sıra Numaralı Proje

Proje Ekibi:

İbrahim EYÜP (Ekip Temsilcisi), Mimar

Olcay OVALA EYÜP, Mimar

Hakan Deniz ÖZDEMİR, Mimar

Yardımcılar:

Hale ÖZDEMİR, Mimar

Danışmanlar:

Ersin Deniz ÇINAR, İnşaat Mühendisi

Kıvanç KORKMAZ, Peyzaj Mimarı

Ahmet Naci BOYBADA, Makine Mühendisi

Sabri PEHLİVAN, Elektrik Mühendisi

 

3. MANSİYON

81 Sıra Numaralı Proje

Proje Ekibi:

Ahmed İlyas BİLGİN (Ekip Temsilcisi), Mimar

Muhammed Faruk KURT, İnşaat Mühendisi

Elvan ENDER, Peyzaj Mimarı

Yardımcılar:

Faruk ÖZGÖKÇE, Mimar

Serhat ÖZLÜ, Mimar

Emirhan BURSALI, Öğrenci

İlyas KARA, Öğrenci

Abdurrahim ACAR, Öğrenci

Yunus TONGUÇ, Öğrenci

Hasan KAVAN, Mimar

Nur BOLVADİN BİLGİN, Maket

 

4. MANSİYON

66 Sıra Numaralı Proje

Proje Ekibi:

Ata KURT (Ekip Temsilcisi), Mimar

Selen SARIKULAK BAL, Mimar

Emre BAL, Mimar

Ahmet İrfan ERTİŞ, Mimar

Mehmet Zafer KINACI, İnşaat Mühendisi

Sercan Cihanbilir, Peyzaj Mimarı

Yardımcılar:

Yunus ÖZDEMİR, Mimar

Doğancan DEMİR, Mimar

 

5. MANSİYON

50 Sıra Numaralı Proje

Proje Ekibi:

Erce FUNDA (Ekip Temsilcisi), Mimar

Serna İNAN, Peyzaj mimarı

Yunus Emre ŞAYAN, İnşaat Mühendisi

Cafer AKTÜRK, Makine Mühendisi

Hayri AYDIN, Elektrik Mühendisi

 

SATIN ALMA

17 Sıra Numaralı Proje

Proje Ekibi:

Ercan AĞIRBAŞ (Ekip Temsilcisi), Mimar/Şehir Plancısı

Canan OYTAN, Mimar

Meryem KUNDUROĞLU, Mimar

Frank EITTORF, Mimar

Danışmanlar:

Fadime Asya ŞAHİN, İnşaat mühendisi

Feride Kübra TAY, Peyzaj Mimarı

Yardımcılar:

Muharrem DUMAN, Mimar

Cemtuğ Kaan TAŞEN, Mimar

Beyza ÖZYÜREK, Öğrenci

Özge TAŞER, Öğrenci

Mehmet Ali GASSELOĞLU, Öğrenci

 

SATIN ALMA

31 Sıra Numaralı Proje

Proje Ekibi:

Rahmi UYSALKAN, Mimar

Yardımcılar:

Hanifi SEKMEN, Mimar

Bensu KENARLI, Mimar

Doğukan ERDOĞAN, Mimar

Hüseyin AHMET, Mimar

Oğuzhan CENGİZ, Mimar

Vladimir KALMİK, Öğrenci

Sevda ÇOKKESER, Öğrenci

Emile Uwamungu, Öğrenci

Danışmanlar:

Tuncay GÜN, İnşaat Mühendisi

Enise Burcu DERİNBOĞAZ, Peyzaj Mimarı

 

Okunma Sayisi : 182322
Adres : Konur Sokak 4/3 06650 Yenişehir / Ankara • E-posta : info@mimarlarodasiankara.org
Telefon : 0 312 4178665 • Faks : 0 312 4171804 • GSM Santral : 0 533 4777967
Son Güncelleme : 12.12.2017 - 15:53:46
Şu an 46 kişi online | Hukuki Şartlar ve Gizlilik Hakları