“Borusan Annemin İşi Benim Geleceğim” için Mimari Tasarım Yarışması
2013 JÜRİ ÇALIŞMASI
Tarih : 22.04.2013
Yer : Yapı Endüstri Merkezi
Saat : 15:00
TUTANAK
PROJE / ESER SAHİPLERİNİN KİMLİK TESBİTİ
Jüri çalışmalarını tamamlayıp, hazırlanan değerlendirme raporu ve tutanaklarından sonra; kimlik zarfları açılmıştır. Aşağıda sıra numaraları ve rumuzları belirlenen projelerin sahipleri bu tutanakla tespit edilmiş ve imzalanmıştır.
BİRİNCİ ÖDÜL
Sıra no Rumuz Ekip Üyeleri
11 56410 Hakkı Can Özkan, Ekip başı, (Y.Mimar, YTÜ)
Serdar Köroğlu, Yardımcı, (Mimar, YTÜ)
İKİNCİ ÖDÜL
Sıra no Rumuz Ekip Üyeleri
36 61720 Kerem Çınar, Ekip başı, (Mimar, İTÜ)
M. Göktuğ Dedeoğlu, (Mimar, Beykent Ü.)
Cansu Uzunalioğlu, (Mimar, Beykent Ü.)
ÜÇÜNCÜ ÖDÜL
Sıra no Rumuz Ekip Üyeleri
2 25183 Ayşegül Akçay, Ekip başı, (Y. Mimar, DEÜ)
Güner Arıcı Kaba, (Mimar, ODTÜ)
EŞDEĞER MANSİYONLAR
Sıra no Rumuz Ekip Üyeleri
18 12047B Boğaçhan Dündaralp, Ekip başı, (Mimar, DEÜ)
Berna Dündaralp, (Mimar, DEÜ)
Lale Ceylan, (Mimar, İTÜ)
Çağrı Helvacıoğlu, Yardımcı, (Mimar, İTÜ)
Sarhang Dellal, Yardımcı, (Y. Mimar, Erciyes Ü.)
126 12043 N. Kerem Piker, Ekip başı, (Mimar, İTÜ)
Elena Pazzaglia, Yardımcı,(Öğrenci, Uni. of Florence)
Gonca Hande Şahin, Yardımcı, (Öğrenci, Bahçeşehir Ü.)
Merve Özhan, Yardımcı, (Öğrenci, Bahçeşehir Ü.)
179 97423 Mualla Kayaçetin, Ekipbaşı, (Mimar, Gazi Ü.)
Elçin Kara, (Y. Mimar, İTÜ)
Çiğdem Nur Turhan, Yardımcı, (Mimar, İTÜ)
Henrik Schülte, Danışman, (Mimar, Bauhaus Weimar)
SATINALMA
Sıra no Rumuz Ekip Üyeleri
51 93417 Ayşe Aslı Suner, Ekip başı, (Mimar, YTÜ)
Ayşe Aydoğan, (Mimar, Paris La Vilette Mimarlık Okulu)
Zeynep Aksöz, (Mimar, Viyana Teknik Ü.)
Ayşe Bozkurt, (Mimar, İTÜ)
81 10694 Zehra Saday Aygün, Ekip başı, (Mimar, İTÜ)
Zuhal Kol, Yardımcı, (Mimar, İTÜ)
Carlos Zarco Sanz, Yardımcı, (Mimar, Uni.Europea de Madrid)
Jose Luis Hidalgo Loma-Ossario, Yardımcı, (Öğrenci, Uni. Politecnica de Madrid)
96 49271 Stefan Rizo, Ekip başı, (Mimar, Viyana Teknik Ü.)
Banu Tangüler, Yardımcı, (Mimar, Yeditepe Ü.)
Selen Aksoy, Yardımcı, (Mimar, İTÜ)
Semiha Altıntaş, Yardımcı, (Mimar, İTÜ)
102 25731 Murat Şanal, Ekip başı, (Y. Mimar, YTÜ)
Aleksis Anne Şanal, Yardımcı, (Y. Mimar, MIT)
Merve Akdağ Öner, Yardımcı, (Mimar, İTÜ)
Orkun Beydağı, Yardımcı, (Y. Mimar, İTÜ)
Begüm Arseven Öner, Yardımcı, (Y. Mimar, İTÜ)
121 36572 Emrah Akpınar, Ekip başı, (Mimar, DEÜ)
Turgut Şakiroğlu, (Mimar, DEÜ)